Anjoga

Anjoga

Share

Moja joga. Dla zdrowia. Dla radości z bycia w swoim ciele. Dla lekkości :) O mnie:

Nazywam się Aneta Osiecka i jestem dyplomowaną instruktorką jogi i relaksacji.

Ukończyłam studia podyplomowe Relaksacja i Joga na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz trzyletni kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. W praktyce, jako nauczyciel, czerpię głównie z tradycji wg. B.K.S Iyengara, ale lubię też korzystać z innych metod pracy z ciałem i szkół jogi. Wciąż się uczę i szukam inspiracji – praktykując, wyjeżdżając na warsztaty do doświadcz

12/04/2026

Wracam ❤️

Od jutra, czyli od 13 kwietnia, zapraszam znów na zajęcia ze mną.
Wracamy do stałego planu zajęć (-> zobacz post z planem zajęć przypięty na górze strony).
Bardzo się cieszę!

Tęskniłam 🌸

22/03/2026

Drodzy!

Wracam do Was z garścią wieści z mojego osobistego frontu 😉

W końcu zaczęłam wracać do zdrowia!💪🌿 Leki zaczęły działać, ufff. Co prawda wracam sobie z nową towarzyszką życia czyli świeżutko zdiagnozowaną autoimmunologiczną chorobą zapalną, ale myślę, że po pierwszym, dość wybuchowym i burzliwym spotkaniu jakoś się dogadamy i żyć będziemy w zgodzie nie przeszkadzając sobie zbytnio 😎

Dostałam też zielone światło od lekarzy, żeby zacząć myśleć o powrocie do pracy, także wszem i wobec ogłaszam, że

✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️

WRACAM DO WAS 13 KWIETNIA, WTEDY TEŻ WRACAMY DO STALEGO PLANU ZAJĘĆ.

✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️

To nie koniec dobrych wieści, bo do czasu mojego powrotu udało mi się znaleźć

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ZASTĘPSTWO NAJLEPSZE Z MOŻLIWYCH***
Moja dawna uczennica, a od kilku lat też nauczycielka jogi Aga Kunicka Agnieszka Kunicka - Joga i relaksacja. Ręczę za Agnieszkę wszystkimi częściami ciała i gwarantuję, że praktyka z nią będzie dla Was czystą przyjemnością - przybywajcie do Agi ❤️
Aga poprowadzi dla Was wtorkowe zajęcia o 19.00 w Dom Kultury Świt i środowe o 19.15 w Domu Dom Otwarty

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Ja tym czasem wyszłam na pierwszy od 3 tygodni spacer i zachwycam się światem dookoła... i tym jak najprostrze rzeczy mogą cudownie smakować... Co prawda,.spacer lekko geriatrycznny, powolny i nie za długi, jako że swój aktualny wiek biologiczny oceniam na około 86 lat... ale systematycznie młodnieje! 😁💪

Trzymajcie się ciepło i dziękuję za ogrom serdeczności, którą w moja stronę wysyłacie w różnych formach, to bardzo budujące 😊
Do zobaczenia! 🌿

⚘️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️⚘️

***poza wtorkami w Świcie i środami w D.O. pozostałe zajęcia pozostają zawieszone do mojego powrotu.

08/03/2026

Drodzy!
Zdecydowałam się napisać ten post, aby wytłumaczyć powód mojej przedłużającej się nieobecności.
Jak to w życiu, są okresy kiedy wszystko dobrze się układa, ale są i takie kiedy wszystko się sypie... mi posypało się zdrowie.
Najpierw wylądowałam w szpitalu, gdzie musiałam spędzić trochę czasu, potem wróciłam do domu i rozpoczęłam rekonwalescencję, która jednak nie przebiega tak gładko i szybko jak miałam nadzieję. Kolejna lekcja. Robię co w mojej mocy, aby jak najszybciej wrócić do formy i normalnego życia, które obecnie jawi mi się jako kraina szczęśliwości 😉, ale nie mogę podać konkretnej daty. Mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej i od razu Was poinformuję ❤️
Trzymajcie się zdrowo i cieszcie z każdego dnia, nawet jeśli nie jest idealnie 😊

[Fot. z zeszłych wakacji celem przywołania energii zdrowia i obfitości🍀 i przesłania Wam greckiego ciepełka]

Dom Kultury Świt
Dom Otwarty
Piwnica Rozmaitości

11/02/2026

Drodzy!

Mam jeszcze kilka wolnych miejsc na moim przedwiosennym warsztatcie w marcu 🌱 Zapraszam, zapraszam ❤️
W cudownej Bajkowa Zagroda rozpieszczać się przedwiosennie najlepiej
🌸

Można zaprosić się lub kogoś bliskiego w ramach walentynkowego prezentu ☺️

Link do wydarzenia w komentarzu

01/01/2026

Stary Rok, Nowy Rok, czy to 31 grudnia czy to 1 stycznia czy 12 marca bądźmy dobrzy dla siebie i innych. Doceniajmy to że żyjemy, chodzimy, oddychamy... i dzielmy się z innymi radością 💖

Ja nie robię podsumowań starorocznych, postanowień noworocznych też nie praktykuję. Ot, żyję najlepiej jak umiem każdego dnia i tego Wam również życzę 🌟

24/12/2025

🌲💕⭐️🎅

04/12/2025

W Świcie już zapanował świąteczny klimat 😊🌲
Zapraszam na jogę przy choince!
W grudniu spotykamy się jeszcze 5 razy: ⭐️9, 16 i 30.12 (wtorki o 19.00) oraz ⭐️11 i 18.12 (czwartki o 19.30)
W przedświątecznym pędzie warto pamiętać o sobie, swoim dobrostanie i wskoczyć na matę 🥰

Photos from Anjoga's post 25/11/2025

W ostatni weekend w Bajkowa Zagroda odbyły się moje kolejne warsztaty jogi 🙏
Bardzo dziękuję za dobrą energię,wytrwałą pracę na matach I mnóstwo dobrego humoru. Szczególne podziękowania dla Moniki, która pięknie nam zagrała na gongach🪷 i Tomasz 'Ragaboy' Osiecki, który jak zwykle muzycznie umilił nam sobotni wieczór🧿.
Dziewczyny, byłyście wspaniałe! ❤️
Kolejne warsztaty w Bajkowej odbędą się 20-22 marca 2026r. Jak tylko ruszą zapisy - dam znać i już zapraszam 😊

❤️

09/11/2025

Choć zdecydowanie jestem , to jednak nie mogę zaprzeczyć urokowi jesieni...🍁 jest coś magicznego w tych ciemnościach... spokój, nostalgia, zaproszenie do pobycia ze sobą 😊 tak więc udaję się po kocyk i takiej właśnie niedzieli i Wam życzę 🤎

Photos from Anjoga's post 07/11/2025

Drodzy!

Niezmiennie zapraszam do Bajkowa Zagroda 🙏 to już za dwa tygodnie! 🍁❤️

🧘‍♀️🍂 Listopadowy weekend z jogą i muzyką w Bajkowej Zagrodzie 🍂🧘‍♀️

W związku z tym, że ostatni wolny pokój (2osobowy, który może być też jedynką), wciąż czeka na swoje mieszkanki/mieszkanców ☺️ przygotowałam na niego

SUPER ZNIŻKĘ LAST MINUT 💥-30%💥

Zamiast 1150 zł., za weekend pełen jogi, relaksu i wspaniałego radosnego towarzystwa tylko 805zł.!

Zniżka obowiązuje do końca przyszłego tygodnia czyli do 16 listopada włącznie.

Jeśli nigdy nie byłaś/byłeś na takim wyjeździe ze mną, to może doskonała okazja, aby spróbować 🥰

Zapraszam!