Va De Pels

Va De Pels

Compartir

Peluqueria con 15 años de experienza en el sector. Todo tipo de peinados y estilos, cuidados espec

Colaboración para trabajos de peluqueria para todo tipo de modelos y fotografos.

30/12/2017

Bon día a tothom!
Avui es un día especial. Avui Va De Pels, despres de casi 8 anys, tanca les seves portes!
Donar-vos les gracies a tots, familia, amics i clients, per la vostra confiança tots aquets anys.
Fins aviat!!!
Gracies!!!

Buenos días a todos!
Hoy es un día especial. Hoy Va De Pels, después de casi 8 años, cierra sus puertas!
Daros las gracias a todos, familia, amigos y clientes, por vuestra confianza todos estos años.
Hasta pronto!!!
Gracias!!!

Photos from Va De Pels's post 29/12/2017

Un canvi d'imatge per una bona causa. Aquesta clienta donará el seu cabell.

Un cambio de imagen por una buena causa. Esta clienta donará su cabello.

24/12/2017

Va De Pels us desitja molt bones festes

Va De Pels os desea muy buenas fiestas

Photos from Va De Pels's post 22/12/2017

Recollit per festes i/o sopars d'empresa

Recogido para fiestas y/o cenas de empresa

Photos from Va De Pels's post 19/12/2017

Canvi de color en tres fases!!!!
3 decoloracions i matis 111+0/10 de LENDAN

Cambio de color en tres fases!!!!
3 decoloraciones y matiz 111+0/10 de LENDAN

Photos from Va De Pels's post 19/11/2017

Anem de casament!!!!
Dos recollits diferents per a dos estils diferents.

Vamos de boda!!!!
Dos recogidos diferentes para dos estilos diferentes.

Photos from Va De Pels's post 07/10/2017

Perque les nenes tambe volen el cabell curt i ens encanta!!!!

Porque las niñas también quieren el cabello corto y nos encanta!!!!!

Photos from Va De Pels's post 20/09/2017

Nova crema de mans de SALERM, amb actius prebiotics, cicatritzant i antinflamatoria.
Amb la compra d'una crema es col.labora amb una beca d'investigacio oncologica.

Nueva crema de manos de SALERM, con activos prebioticos, cicatrizante y antinflamatoria.
Con la compra de una crema se colabora con una beca de investigación oncologica.

Photos from Va De Pels's post 10/08/2017

Nou canvi d'imatge per a l'estiu!!!!

Nuevo cambio de imagen para el verano!!!!

Photos 02/08/2017

I anem actualitzan material per treballar mes i millor.

Y vamos actualizando material para trabajar más y mejor.

Photos 12/07/2017
Photos from Va De Pels's post 08/07/2017

Recollit sencill i fluix per anar de casament

Recogido sencillo y flojo para ir de boda

¿Quieres que tu empresa sea el Peluquería mas cotizado en Sant Cugat del Vallès?
Haga clic aquí para reclamar su Entrada Patrocinada.

Categoría

Teléfono

Página web

Dirección


Avd. Lluis Companys I Jover 18-20 Local 4
Sant Cugat Del Vallès
08172