BeFit with Viktorija
Sveikų receptų idėjos
Motyvacija sportui ir sveikesniam gyvenimo būdui
Asmeninis tinklaraštis
18/10/2021
Merginos, kadangi man per daug laiko atima darbas, buitis ir dar visos informacijos kėlimas i mano kelis puslapius tai viskuo dalinsiuosi(ir dalinuosi) savo asmeniniame profilyje, nes ten kasdiena pildau storius, savo pasiekimais,maisto atradimais ir pns, tad jei jums aktuali informacija su sportu,sveika gyvensena, grožiu pasekite mano IG ViktorijaLatv arba fb Viktorija Latvienė:) aš fiziškai nespėju tvarkytis su tiek kiek norėčiau, dėl to kad viena ir dirbu ir vaikutį auginu ir namais rūpinuosi ir sportuoju ir t.t., truputi per sunku dar ir supildyti visus savo puslapius 🙈
Lauksiu jūsų ten ❤
26/08/2021
Mano pusryčių, pietų, pavakarių idėjos 🥗
Daug kam sveika mityba asocijuojasi su virta vištiena, ryžiais ir kiaušiniais 🙈😀
Bet svarbiausia mityboje makroelementų balansas (baltymai, angliavandeniai, riebalai).
Jei ryte, perpiet suvalgote daug angliavandenių turinčio maisto, tai svarbu vakarop/vakare kompensuoti baltymų ir riebalų balansą, jei to nepadarėte dienos eigoje. Jei dienos eigoje tinkamai valgėte visų makroelementų, tuomet vakarienei svarbu rinktis baltyminį maistą(mėsa,žuvis,kiaušiniai,pieno produktai,daržovės), kad einant miegot, maistas nevirstų riebalais ant pilvo, šlaunų ir t.t .
Kaip maitinuosi aš?
Jei iki pietų turiu treniruotę, tuomet dažniausiai ryte valgau baltymai+riebalai, neužkeliu angliavandenių kiekio prieš treniruotę, jei noriu, kad greičiau degtų riebalas( treniruotės metu pradžioje organizmas degina suvalgytus angliavandenius,o tik tuomet jūsų kūno riebalą). Po nakties angliavandenių resursas yra išsekęs, dėl to negaunant ryte angliavandenių, organizmas greičiau tirpdo riebaliuką:)
Po treniruotės renkuosi angliavandeniai+baltymai+šiek tiek riebalų (bet būna ir be jų, nes mano organizmui toks miksas dažnai pasireiškia pilvo pūtimu, dėl to riebalus stengiuosi kompensuoti vakare kartu su baltymais)
Na o vakarienė dažniausiai būna baltymai +riebalai.
Mano makroelentų proporcijos dažniausiai būna 40proc angliavandenių, 40proc baltymų,20 proc riebalų arba 30 proc angliavandenių,50 proc baltymų,20 riebalų.
Kitam poste papasakosiu kas tie baltymai, riebalai ir angliavandeniai ir kas su kuo ir kaip 🙈😀
Ryte dažniausiai valgau
avižinė košė+proteinas+uogos+skonio lašai
Tokius sumuštinius kaip foto
Omletus, kiaušinius su daržovėmis
O čia kelios greitai paruošiamos idėjos sveikiems pusryčiams, pietums,pavakariams 🥗
1.Ryžių trapučiai +ketvirtis/pusė avokado+špinatai/salota+sūdyta lašiša(30-40g)+1 virtas kiaušinis+pomidoras,paprika,citrinpipiriai
2. Ruginė duona be cukraus,mielių+salota+silkė be aliejaus+keptas kiaušinis+daržovės,citrinpipiriai, himalajų druska
3.Tuno užtepelė,galima valgyti viena ar su trapučiais, duona :)
17/07/2021
Taip norėjau parašyti šį postą, bet dėl darbų ir laiko stokos neturėjau kada 🙈
Pradžioje tai tikrai skatinu merginas sportuoti ir sveikiau gyventi, nes tai atveria galimybes link savo tikslų, geresnės savęs, didesnio pasitikėjimo savimi. O šiandien šiaip pasidalinsiu savo išgyvenimais ir mintimis, galbūt kažkuri įžvelgsite čia save ir savo išgyvenimus ir tai paskatins kažką keisti savyje:)
Pati būdama vaiko priežiūros atostogose pajaučiau, kad "užsisėdėjau", kad nebeturiu jokių tikslų, kad tiesiog gyvenu rūtinoje, gyvenimas nelabai teikė džiaugsmo, apart mažylio kurį auginu. Taip pat nejaučiau jokio palaikymo iš vyro, kas dar labiau slėgė, nors niekada savo emocijų nerodžiau, bet širdyje jaučiausi blogai ir tikėjau, kad kada nors gyvenimas vistiek pasisuks kitaip.
Pradėjus sveikiau gyventi ir sportuoti, atsirado didesnis pasitikėjimas savimi, švaresnės mintys, geresnė savijauta, energija ir gyvenimo tikslai, kuriuos tikiuosi įgyvendinti per kelis ateinančius metus.
Slegiantys santykiai su vyru labiausiai draskė širdį ir kėlė vis daugiau minčių apie skyrybas, tokios mintys jau kirbėjo ne vienerius metus, bet dėl vaiko vis bijojau ir nebuvo pasitikėjimo savimi, kad galėčiau doriai mažylį užauginti pati (matyt beveik visos moterys čia kenčia nes vyrams dirbt reik, o mums ale vaikus augint 😀).Tuomet atrodė, kad ir dirbu blogai ir blogai atrodau ir santykiai šeimoje prasti. Nes kai nėra nei palaikymo nei supratimo iš artimo žmogaus, tai labiausiai skaudina. Ta visa kasdienė rūtina ir emocinis smurtas iš vyro (kaip pvz "kojos dreba kaip želatina ", "be papų kaip berniukas" ir pnš girdimos citatos) tiesiog atrodo žlugdė mane iš vidaus, nes žiūrėdavau į tas gražias šeimas, kurie vienas kitą palaiko visose situacijose ir tiesiog pavydėjau, nes pati norėjau gražių santykių, palaikymo ir supratimo. Svajojau turėti gražų kūną, savo studiją, bet kadangi vaiku ir namais rūpinausi tik aš,o vyras tik dirbo ir rūpinosi finansinę gerovę, bet laiko mums neskirdavo, tai savo svajones vis tekdavo nukelti į nežinau kokį planą,nes tai vaikas serga tai valgyti padaryti tai namus sutvarkyt tai dar ką 😁Kai pradėjau dirbti laiko visai niekam neliko, nes ir namus sutvarkyt ir vaiką prižiūrėti ir didelį vaiką prižiūrėti ir jo šiūkšlynus tvarkyti tekdavo man, kadangi jis gi DAUG DIRBA ir laiko niekam daugiau neturi. Čia šiaip išsiliejau 😅
Tai apie ką aš čia? 🙈😁
Tai va vnz, tada kaip ir prieš tai poste minėjau tiesiog šovė į galvą mintis, kad sportuosiu ir sveikiau gyvensiu! Ir nuo tada viskas ėmė keistis. Man gyvenimas pradėjo teikti džiaugsmą, atsirado tikslai, supratau, kad reikia keisti gyvenimą jeigu noriu jį susikurti tokį apie kokį aš svajojau ir visada norėjau. Pamenu dar paskutines su vyru atostogas, kai meldžiausi mintyse, kad tai būtų paskutinės jos mūsų gyvenime. Tai taip ir buvo, mes išsikyrėme. Pradžioje buvo tikrai baisu, nes mes tikrai savęs neribojome finansiškai, bet tiesa sakant man taip atsibodo gyventi su pinigais, o ne su vyru. Baisu buvo, kad nepatempsiu finansiškai taip kaip buvo šeimoje, bet matyt tai ir buvo vienintelė baimė(visai nepagrįsta🙈😀).
Nes pradėjus sportuoti ir pasikeitus labai pradėjau pasitikėti savimi, atsirado daug tikslų, dėl kurių dabar gyvenu ir stengiuosi. Mintys tapo žymiai šviesesnės. Nes anksčiau atrodo erzindavo viskas 😁 Į gyvenimą pažvelgiau kitu kampu, nes net važiavimas dviračiu teikia džiaugsmą 🙈😀 Atrodo, kad niekas manęs nebenervuoja (apart buvusį😁), pyktis kuris buvo iki sportų kažkur tiesiog išgaravo. Nes kai spinduliuoji pozityvą tai atrodo, kad apie tave tik tokie žmonės ir sukasi, kurie taip pat pozityvus, iš gyvenimo norintis pasisemti viską ką gali. Deja aš dar iš gyvenimo ir savo tikslų kolkas įgyvendinau tik gražaus kūno tikslą ir sveikos gyvensenos, bet manau tai tik pradžia mano tikslų. Niekada neužsibrėžiu tikslo pasiekti per trumpą laiką, nes nepasiekus to tikslo, seka nusivilimas, geriau kaip sakau aš lėčiau bet stabiliai :) Nors gražų kūną išsiformavau greitai, nors buvau nusistačius tikslą per metus, bet pasiekiau per pusmetį, o kai pasieki tikslą greičiau nei nusistatai tai dar labiau teikia džiaugsmo ir pozityvo ir didesnio polėkio gyvenime 😊 Man daug kas sako, kad esu stipri moteris, nes išgyvenau skyrybas per karantiną (na dar ir patį karantiną 😁), bet ta stiprybė ir atsirado sporto ir sveiko gyvenimo dėka, nes kai pasitiki savimi, tu nebebijai atrodo nieko jei tai darai teisingai ir sąžiningai.
Kame šio posto moralas? 🤔😀
Tiesiog nuoširdžiai tikiu, kad kiekviena mūsų turime kažkokių baimių ir nepasitikejimų, kurios ir yra tiesiog mūsų mintyse ir tik mes patys tas baimes sau nusistatome. Nusistatykite savo mintis pozityviai ir siekite savo tikslų, užsirašykite juos, nesuklupkite esant kažkokiems išgyvenimams, nes visiems gyvenime yra blogų akimirkų, tiesiog stenkitės į save "nekišti" blogų minčių ir toliau iškelta galva eikite savo tikslų link, negalvokite ką pagalvos kiti (čia yra didžiausia bėda), nes juk negyvenate jūs su tais negatyviais žmonėmis, kurie iš gyvenimo nieko nenori ir nemato tikslo kažką daryti link geresnio SAVO gyvenimo, o jūs būkite tas žmogus, kuris nori iš gyvenimo daugiau nei jis suteikia šiuo metu. Aišku sėdint ir laukiant nieko nebus, turite pačios pradėti ir nesustoti, stengtis kad būtų geriau 🥰
Dar daug galėčiau rašyti, nes turiu tiek daug pozityvių minčių, noriu, kad kiekviena atrastų savyje stiprybės ir stengtųsi link geresnio gyvenimo, o aš toliau daug dirbsiu ir tikiuosi kad per metus įgyvendinsiu kitą savo tikslą 😊 Nes juk tiek džiaugsmo (bent jau man 😀) suteikia kai tu daug dirbi ir pasieki tai ko nori. Ir nesvarbu kas tai, ar tai gražesnė forma, ar geresnis darbas ar šeimos gerovė. Visada turėkite savo tikslą ir gyvenkite dėl to ❤
Nuotraukos motyvacinės, kad niekada pasiduotumėte ir tikėtumėte savimi, nes be tikėjimo ir darbo nieko nebus 💛
Su meile,
BeFit with Viktorija💪
05/06/2021
Iš kur rasti motyvacijos sportuoti ir sveikiau gyventi? II dalis
Kas motyvuoja mane?
Pradžioje mane motyvavo mano geryn besikeičiantis kūnas. Tais metais didžiausia motyvacija buvo tiesiog tikslas pasikeisti, bet motyvacijos ir suvokimo, kad tai turėčiau daryti dėl savo sveikatos ir sveikesnio gyvenimo būdo dar tada neturėjau. Tiesa sakant save "žudžiau" kol viena diena pasiekiau kritinį tašką. Mano sveikata ir emocinė būsena pradėjo blogėti(tada to nesupratau), nes save tiesiog alinau 4 kartus maximaliom treniruotėm, laisvu laiku važinėjimu dviračiu, visur vaikščiojimu pėščiomis, laisvom nuo sporto dienom papildomai darydavau alinančias kardio treniruotes, nes gi tikslas buvo tik pasikeisti,bet negerinti savo sveikatą. Vartojau pakankamai mažai kcal, nes man atrodė, kad turiu jėgų ir kam daugiau valgyti nors treneris visada sakydavo valgyk daugiau,pamatysi bus blogai. Bet ar aš klausiau? Ne, nes pusmetį aš tikrai turėjau daug jėgų, nes man atrodė, kad aš gi geriau žinau, kol kūno resursai neišseko. Pamenu ta kritinę treniruotę kai buvo lūžio taškas ir mano mąstymo pakeitimas apie sportą ir sveiką gyvenimo būdą. Tada mano treniruotė baigėsi ties 20 min, nes vėl atėjus į ją sakiau treneriui spaudžiam maximumą. Tuomet po 20 min man pasidarė labai bloga, kūnas ėmė drėbėti, pykino, visą tą dieną po treniruotės aš pramiegojau. Dar po poros mėnesių man pusmečiui dingo mėnesines, buvau pikta ant viso pasaulio, nes kūnui reikėjo poilsio, bet aš tada to nesupratau.
Ir po to lūžio taško pakalbėjus su treneriu, pakeitėme mitybą, pradėjau jo klausyti, o ne savęs, mano kūno ir organizmo atstatymui reikėjo dviejų mėnesių. Pakėlėme kalorijas dvigubai, sumažinome treniruočių intesyvumą ir kūnas už tai atsidėkojo, jis keitėsi dar į geresnę pusę ir tada aš supratau, kad motyvacija turi būti ne tik tikslo siekimas pakeisti kūną, bet tikslas turi būti sveikai ir protingai visa tai daryti. Tad visų pirma iš savo patirties galiu pasakyti, kad motyvacija turi būti sukoncentruota ties jūsų sveikata, jei visa tai darysite protingai kūnas atsidėkodamas keisis į gerąją pusę! Dalinuosi savo patirtimi, nes nenoriu, kad merginos žalotų save per dideliu krūviu, nes dažnai toks tikslo siekimas ir savęs nusialinimas baigiasi ties kritinę riba ir vėl grįžtama prie senų įpročių. Aš prie jų negrįžau po kritinio taško, bet ieškojau bėdos ką blogai dariau, nemečiau sporto ir mitybos, o ieškojau sprendimų kaip galima pagerinti visa tai ir visam gyvenimui išsiūgdyti sveikesnį gyvenimo būdą.
Dabar mane motyvuoja mano vaikas, nes noriu rodyti geresnį pavyzdį jam, noriu, kad ir jis augtų ir susiformuotų sveikus gyvenimo įpročius matydamas mano pavyzdį. Aš jo tikrai neverčiu valgyti sveikai, bet manau kad matydamas tokį pavyzdį jis pats pasirinks savo gyvenimo kelią (kad ir koks jis bebūtų).
Dar mane motyvuoja aplinkių reakcijos ir žinutės ir labiausiai motyvuoja merginos, kurios irgi nori pasikeisti bet nežino kaip, dėl to klausia manęs patarimų.
Šiuo metu esu orientuota ne į tikslo siekimą vien dėl formų, bet į sveikatos gerinimą, nes be jos mes gyvenime nieko svarbiau neturime ir neturėsime. Nebus sveikatos, nebus ir motyvacijos ir polėkio gyvenimui!
Atraskite kas motyvuoja jus ir pradėkite daryti tai dėl savo motyvacijos 💚
O aš dalinuosi savo patirtimi, tikėdamasi, kad motyvuosiu jus kažką keisti šiame gyvenime dėl geresnės savęs ir savo ateities ❤
Su meile,
BeFit with Viktorija 👊
03/06/2021
Mano istorija II dalis
Papasakosiu savo istoriją ⤵️
Dauguma mūsų slegia gan intensyvus gyvenimo būdas, darbas, buitis, šeima, iškylos su draugais, ypatingai šiltuoju metu sezonu. Ir dažnai atidėluojame sportą ir sveiką gyvenseną į neaišku kokį planą. Taip buvo ir man, visada adidėliodavau, nes atrodo pavargdavau nuo visos buities, maisto gaminimo, namų tvarkymo, darbų.
Bet vistiek žinojau, kad vieną dieną susiimsiu.
Ir ta diena, atsimenu kaip dabar, buvo 2019 m Kovo 20 d. Nes nebegalėjau į save žiūrėti ir manęs netenkino, nei mano išvaizda nei savijauta.
Pradėjau anksčiau keltis, nors ir kaip sunku buvo, kad spėčiau viską, suruošdavau vaiką į darželį, tuo metu dar neturėjau įpročio šaltam dušui, nuveždavau jį į darželį dviračiu ir važiuodavau į sporto klubą. Pradžioje kaip ir minėjau lankiau grupines treniruotes apie mėnesį. Po sporto lėkdavau dirbti ir grįžus namo vėl būdavo ta pati rutina, namai,maistas ir t.t.Per mėnesį Išsiugdžiau įprotį keltis 5:30-6 val, eidavau miegoti 23h. Jau po mėnesio organizmas priprato prie tokio rėžimo ir nebereikėjo žadintuvo, kas yra išlikę ir dabar.
Mityba pirmus du mėnesius nebuvo itin švari, nes kiekvieną savaitgalį prisikimšdavau visko už savaitę švarios mitybos, ale cheat day 😁 ir vėl +2kg, vidury savaitės nukrisdavo tie kg ir dar kažkiek. Savaitės gale vėl pliusas dėl cheat day. Ir taip porą mėnesių. Dar papildomai be grupinių treniruočių važinėdavau pas trenerę, kad parodytų kaip taisiklingai atlikti pratimus ir pasiekti rezultato, nes tame sporto klube, kuriame sportavau alternatyvių trenerių nemačiau, kadangi sekiau ne vienus metus tokius trenerius su kuriais ir pradėjau savo sportinį kelią. Tų trenerių treniruojami žmonės pasiekdavo nerealių rezultatų per gan trumpą laiką, nes viskas yra technikoje ir mityboje norint gero rezultato. O aš ilgus metus tik sekiau ir svajojau, galvojau niekada nebūsiu tokia sportiška. Bet susiėmiau ir pradėjau mąstyti kitaip, kodėl gali jie, o aš negaliu. Aš GALIU! Po kelių treniruočių pas trenerius, sportavau savarankiškai jau salėje, bet rezultatai vystėsi gan lėtai, nes tiesa pasakius man buvo gėda Impulse sportuoti taip kaip jie "taško" savo technikomis 😁 Ir viena diena prie manęs priėjo dabartinis mano treneris su kuriuo ir pasiekiau didžiausią progresą (jau pusantrų metų sportuoju savarankiškai). Pas jį į treniruotes ėjau 4 kartus per savaitę, buvo ir tokių treniruočių, kad galvojau numirsiu, bet nepasidaviau 😁 Visada jam sakiau,kad ir kaip tave keiksiu spausk maximumą, nes aš galiu,mano smegenys tik negali 😁 Išmečiau iš savo mitybos visas cheat day ir tris mėnesius save spaudžiau, su draugais iškylose ir visur vežiojausi savo maistą, vakarėliuose ar šventėse nevalgydavau nei saldumynų, nei tortų, suvalgydavau kas ant stalo atrodė sveikiausiai (dažniausiai kokia vištiena ir salotos) 😁 Dažnai mintyse galvodavau bet kam man visa tai, bet pažiūrėdavau savo foto prieš ir kiekvieną savaitę stipriai progresuojantį kūną ir gerėjančią savijautą, minčių nebekildavo KAM. Tapau fiziškai stipri, emociškai dar stipresnė ir palyginus savijautą iki sporto ir mitybos ir dabar tai du nesulyginami dalykai, kaip diena ir naktis. Ankščiau vis norėdavosi tai pailsėti tai prisėsti, dabar dieną pradedu nuo 5:30-6 ryto ir baigiu 12 nakties ir visa diena praktiškai neprisėdu, nes tiek energijos niekada neturėjau 🙈😀
Svarbiausia yra pradėti,kad ir lėtai bet užtrikrintai ir visada šnekėtis su savimi ko jūs norite ar tos bandelės vienam savęs užkišimui ar norit ilgalaikio rezultato ir gražesnės, geresnės savęs! Visada taip mastydavau, ne kartą jau buvau atsikandus kokio šokolado ir tada susimastydavau, kam aš jį valgau, ar man nuo jo bus geriau? Ne! Taip ir kovodavau su savo vidiniais demonais 😁
Tikėkit savimi ir jums PAVYKS! 💚
Su meile,
BeFit with Viktorija 💪
03/06/2021
Mano ryto ritualai II
Šaltas/ledinis dušas
Visada ryte po karšto vandens stiklinės lendu į šaltą dušą. Kodėl būtent šaltą?
➡️Šaltas vanduo ryte prabudina, suteikia energijos. Taip pat šalto vandens dėka gerinama odos ir plaukų būklė.
➡️Stiprina imuninę sistemą. Nes šaltas dušas pažadina organizmo imuninę sistemą. Jei tai paversite savo kasdienybę organizmas taps atsparesnis ligoms, virusams ir bakterijoms, o jau pasigavus virusą, su juo kovos stipriau dėl užgrūdinto imuniteto 💪
➡️Gydo depresiją. Šaltis suaktyvina simpatinę nervų sistemą ir padidina beta endorfinų ir noradrenalino lygį kraujyje ir paskatina noradrenalino perdavimą smegenims. Be to, dėl didelio šalčio receptorių odoje tankio, šaltis siunčia elektros impulsus iš periferinių nervų galūnėlių į smegenis, o tai turi priešdepresinį poveikį.
➡️Tirpdo riebalus. Kai kūnas šąla, sudegina daugiau energijos, kad sušiltų. Tai reiškia, kad sudeginama daugiau kalorijų, kad organizmas sušiltų. Be to, organizmas panaudos „geruosius“, ruduosius riebalus. Žema temperatūra suaktyvina ruduosius riebalus, kurie aktyvuoja mūsų metabolizmą ir degina kalorijas.
➡️Geresnė kraujotaka. Kūno organams ir kraujagyslių sistemai yra svarbi gera kraujotaka. Žema temperatūra stimuliuoja kraujo tekėjimą visose kūno srityse, kad kūnas greičiau sušiltų. Karštas vanduo daro priešingą poveikį: kraujas suplūsta link odos paviršiaus.
➡️Mažiau streso. Kortizolio lygį, dėl kurio kyla stresas, mažina šaltas dušas ir padeda išlikti ramiems, kai atrodo, kad viskas yra blogai.
➡️Greičiau atsigauna raumenys. Yra gera priežastis, kodėl sportininkai po treniruočių ir varžybų, maudosi ledinio vandens vandenyje. Šaltis padeda raumenims greičiau atsigauti po nuovargio ir sumušimų.
➡️Emocinis tvirtumas. Atsikelti rytą ir palįsti po šaltu dušu gali tik ryžtingi, užsispyrę ir stipriai motyvuoti asmenys. Šaltas dušas treniruoja valią ir padeda išlikti tvirtiems visą dieną. Pradėjus kasdien praustis su šaltu vandeniu, netrukus pastebėsite, kad lengviau susidorojate su dienos iššūkiais negu tada, kai dar prausėtės po garuojančiu, karštu dušu.
➡️Na ir šaltas vanduo pigesnis nei karštas 😁 tai vieni pliusai!
Žinau, kad sunku išsiūgdyti šį įprotį,bet 100 proc rekomenduoju 👌💯
Pati kiekvieną rytą keikiu kaip čia apsipilti tuo šaltu vandeniu, bet po dušo jausmas tiesiog nerealus! Atrodo visas kūnas ir mintys atsigauna💚
Kaip prisiversti?
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad bus sunku, bet perlipkite per save, tikėkite savimi ir jūs tikrai sugebėsite! Pati pradėjau nuo kontrastinio dušo (karštas/šaltas,karštas/šaltas, kokių 10 kartų baigiant lediniu vandeniu) kol išsiugdžiau įprotį maudytis tik po šaltu dušu 👌
O čia foto motyvacijai užsikelti💪
01/06/2021
Iš kur atrasti motyvacijos sportuoti ir rūpintis savimi?
Visi esame pripratę būti mums patogioje komforto zonoje, dėl ko sunku kažką pradėti. Bet užduokite patys sau klausimą. Ar sunku skirti laiko SAU bent 6 valandas per savaitę? Kodėl 6?
Nes tai +- trys treniruotės, įskaitant atvažiavimą į sporto klubą. O jei sportuosite namie savarankiškai, tai dar mažiau laiko tam reikia, 3 valandos. Ar trys valandos sau yra daug? Kiek laiko skiriate bereikalingiems dalykams, kaip pvz TV žiūrėjimas ar socialinių tinklų scrollinimas? Manau daug. O vietoje to galėtumėte skirti laiko sau ir pakelti savo "užpakalius" nuo sofos ir pradėti sportuoti!
Pamatytumėte po kurio laiko kiek tai atneša geros savijautos, energijos ir geryn besikeičiantis kūnas. Susimąstykite ar ne per daug laiko išeikvojate bereikalingiems dalykams?
"Man nepavyks", "Aš negaliu", "Mano kaulai stambūs", "Aš neturiu tam laiko" ir t.t. Dažnai girdimos frazės iš mūsų pačių. Visų pirma motyvacija turi atsirasti jūsų galvose, pradėkite kitaip mastyti. Kaip jūs save nusiteiksite, taip ir bus! Aš niekada negalvojau, kad "Aš negaliu ", aš visada sakiau sau (taip taip sau, jūs tai darote dėl savęs,o ne dėl kažko!) "Aš galiu ir man pavyks ir man nesvarbu kiek tai laiko užtruks,bet aš pasieksiu savo tikslą". Mintys materializuojasi, kaip nusiteiksite, taip ir bus! Kiekvieną rytą ir dienos eigoje mintyse nusiteikite sau, kad jūs GALITE ir jums PAVYKS. O vėliau motyvacija atsiras savaime kai matysite savo besikeičiantį kūną, geresnę savijautą ir energijos antplūdį. Svarbiausia mylėkite save tokį koks esate, bet tikėkite savimi ir siekite geresnės savo versijos 🧡
Žinau, kad tai yra sunku, bet nugalėkite visus sunkumus, nes jūs tai GALITE!
Kas dabar valgote bandėlę, meskite ją lauk ir pradėkite DABAR! Nes visi mes viską darome nuo pirmadienio, nuo rytojaus,nuo..nuo.. Geriausias momentas pradėti savimi rūpintis yra ČIA ir DABAR 💪
Norite tęsinio?
Komentuokite, užduokite klausimus rūpimomis temomis, pasidalinsiu savo patirtimi, motyvacija. Noriu, kad kiekvienas mūsų jaustųsi visų pirma sveikas, antra stiprus ir pamiltų save dar labiau 🧡
Su meile,
BeFit with Viktorija 💪
01/06/2021
Nuo ko pradėti rytą?
Nuo šiltos vandens stiklinės 🥛
Kodėl šiltas, o ne šaltas vanduo?
Nes šilto vandens stiklinė 30 min prieš pusryčius suaktyvina kraujotaką, suaktyvina žarnyno motoriką, pagerina virškinimą. Šilto vandens stiklinė šiek tiek pakelia kūne temperatūrą, kas greitina metabolizmą. Suaktyvėjus kraujotakai lengviau išsivalo toksinai iš mūsų organizmo. Taip pat greitesnis toksinų išplovimas užkerta kelią odos ląstelių elastingumo praradimui.
Apskritai patarimas gerti tik kambario temperatūros vandenį, nes šaltas vanduo stabdo virškinimą, dėl ko gali padidėti pilvo spazmai, dujų kaupimasis organizme.
Nepamirškite gerti daug vandens, nes tai pirmas žingsnis į gražesnę save 💙
Savo rytą visada pradedu nuo šiltos/gan karštos vandens stiklinės 🥛👌
31/05/2021
Visų pirma trumpai papasakosiu savo istoriją ⬇️
Sportas ir sveikesnė mityba visada mane traukė, bet tiek nebuvau tam atsidavus kiek esu dabar, šiuos daugiau nei du metus.
Po gimdymo (2016 m) buvau labai nepatenkinta savo išvaizda, todėl kiek paaugus vaikui kreipiausi į mitybos ir sporto specialistus, bet kad ir kiek mitybos ir sporto planų turėjau vis atidėdavau tai, nes tai laiko neturiu, tai darbas, tai vaikas mažas tai dar visokių pasiteisinimų tam rasdavau 😶
Bet vieną dieną tiesiog sėdint su vaiku smėlio dėžėje (atsimenu kaip dabar tą akimirką 😁) šovė mintis, kad viskas, prisijungiu prie impulso, nusiperku abonentą ir ryt pradedu. Taip ir padariau. Ir tai nebuvo mintis, kad nuo pirmadienio, bet DABAR.
Mane visada žavėjo sportas būtent su svoriais, treniruokliais, o ne grupinės treniruotės, nes fitnesas yra taip vadinama kūno rengyba. Bet pradžioje pati vaikščiojau būtent į grupines, bet tikrai žinojau, kad norimo rezultato ten nepasieksiu, tad kreipiausi į trenerius, kurie tuo užsiima, išbandžiau tikrai ne vieną trenerį, nes pati seku ir bendrauju su nemažai trenerių ir mačiau su kuriais pasieksiu rezultatą, o su kuriais ne. Tad radusi tinkamą trenerį pradėjome darbą su juo. Nes tik tinkamai atliekami pratimai su tinkamomis technikomis atneša gerus rezultatus sporte. Žinoma mityba yra viso ko pagrindas, be jos ir rezultato nebus. Per pusmetį savo valia, ryžtu ir daug darbo salėje ir kitu fiziniu aktyvumu (važinėjimu dviračiu, bėgimu) pasiekiau stulbinamų rezultatų. Visų pirma dingo nugaros skausmas kankinęs po gimdymo, antra iš esmės pasikeitusios formos ir trečia žymiai geresnė savijauta ir energija. Taip ir užsikabliavau su sportu ir sveika gyvensena, pradėjau daug domėtis apie sveikesnį maistą, pratimus, pakeičiau mąstymą, kad sveika tai tik virti ryžiai ir vištiena 🙈😁 Pati pradėjau kurti sveikesnius desertus, kad necheatint, nes nebemačiau prasmės į savo kūną "kišti" viso šlamšto, kuris neteikia naudos, nes yra begalė sveikų ir žymiai skanesnių alternatyvų. O dabar pažvelgus į praeitį galvoju kur buvau anksčiau, nes tiek energijos, stimulo gyvenimui ir kūno galimybių niekada neesu turėjus, kiek turiu dabar, atrodo galėčiau kalnus nuversti, kai anksčiau vien pavalgius pagulėti norėjosi tik 😁 2019 m taip buvau užsivedusi, kad buvau pasiryžusi dalyvauti fitneso varžybose ir siekti tikslų sporte, bet atėjo karantinas 😶🙈 Bet iš vienos pusės jis buvo į naudą, nes turėjau daug laiko ant savęs išsibandyti įvairias mitybos variacijas, atrasti dar daugiau produktų, naudingų sveikatai ir kūnui, bandžiausi ir įvairius pratimus, nes tikėjau, kad kada nors mano svajonė išsipildys ir galėsiu šiuo "virusu" užkrėsti daugiau žmonių, nes noriu, kad kiekvienas žmogus mylėtų visų pirma save, pasitikėtų savimi ir turėtų puikią savijautą 🥳🧡 Čia dar pasidalinsiu pirmaisiais savo rezultatais pries du metus, kurių tais metais pasiekiau per pusmetį 👊 ⤵️
Pradėkite ne nuo pirmadienio, pradėkite nuo DABAR 💚💥
Su meile,
Viktorija 💪
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Contact the business
Telephone
Website
Address
Vilnius, Vilniaus Apskritis, Lietuva
Vilnius
01108
