The Witch
Gražios rankos yra nebyli rekomendacija. Išpuoselėti antakiai - gražiausias Moters portretas.
25/02/2026
Senai buvau dosni!!!!!!!! :)
SKELBIU ČIA IR DABAR SAVO DOSNUMĄ:
🍒 Mano dosnumas, dėl kurio, manau, verta pasistengti - VISUS METUS NEMOKAMAI PUOSELĖSIU/ MYLĖSIU ANTAKIUS! 🍒
✨ Paspausk 👍 ant šio posto
✨ Pasek puslapį FB THE WITCH
✨ Komentaruose pažymėk draugę/ mamą/ sesę
✨ Pasidalink Story arba pas save ant sienos( kaip Tau patogiau ) šiuo postu
Laimėtoją paskelbsiu KOVO 8d. :)
P. S. Mano esamos Klientės tikrai PAANTRINS, JOG TIKRAI VERTA!
SU MEILE,
The Witch
03/12/2025
„Labai netikėta iš manęs, žinau, bet negaliu nepasidalinti puikios antakių ir manikiūro meistrės rekomendacija Vilniuje, nes ir pati ją radau tik per rekomendaciją, bijojusi pakliūti pas bet ką ir patirti nerograzuojamus rezultatus, kai „pirma įeina antakiai, o paskui – žmogus“, serijos.
Ugnę jos klientės vadina antakių Da Vinci, nes ji toookia detali ir visada kuria, piešia vaizdinį mintyse bei mato 5 žingsnius (ar mėnesius) į priekį – labai labai
27/11/2025
Antakių formavimas ir dažymas cheminiais 🖤
Antakiai - 90 % veido. Galbūt kažkas mano kitaip.
O man tai- kaip Klasika, kuriai aš ištikima, na, arba Ji - man, visą mano gyvenimą ❤️
17/11/2025
Nusprendžiau ir čia pasidalinti žinia, jog nuo šiol mane galite rasti ir Mantas Tautvaišas HairCouture&Beauty 🤍 Ne tik Green Hall, Upės g. 23 🖤
Dvi lokacijos! Viena Ugnė :)
Ateik!
Laukiu❤️
16/10/2025
Dėmesio!
Pasidalinkite, kam būtų tai aktualu!
Nuoširdžiai AČIŪ 🖤
28/03/2025
Make up NO MAKE UP jaunai panelei 🩷
Klientės, kurioms dariau būtent tokį Make up 'ą dar jį pavadino - Tokia gimiau 🩷 Manau, labai tinkamas pavadinimas! :)
Ką manote Jūs?
#2025
18/03/2025
Vakar žiūrėjau į savo darbą ir džiaugiausi kaip ta ragana grobiu savo katile 😃 O iš ties buvau labai laiminga! Šiaip aš visada būnu laiminga, kai mane aplanko Goda :) Nes nieko geriau negali būti, kai vyksta ne tik darbas, kurį labai myliu, bet ir moteriški mainai ♥️ Tie mainai man labai svarbūs ir aš juos branginu!
Supratau, jog net tuomet, kai man sako, kad viskas tobula ir mano ausims- tai lyg muzika, aš n kartų tyrinėju savo darbų foto ir jaučiu, - ne, dar ne :) Aš dar kelyje link.
Nuotraukoje mūsų moteriška odisėja. Ir kaip Goda mane vadina - Antakių Da Vinčiu, aš manau, jog dabar jau visi mano teptuko potepiai :)
Goda, esi vienas gražiausių mano paveikslų! ♥️
18/03/2025
Vakar žiūrėjau į savo darbą ir džiaugiausi kaip ta ragana grobiu savo katile 😃 O iš ties buvau labai laiminga! Šiaip aš visada būnu laiminga, kai mane aplanko Goda :) Nes nieko geriau negali būti, kai vyksta ne tik darbas, kurį labai myliu, bet ir moteriški mainai ♥️ Tie mainai man labai svarbūs ir aš juos branginu!
Supratau, jog net tuomet, kai man sako, kad viskas tobula ir mano ausims- tai lyg muzika, aš n kartų tyrinėju savo darbų foto ir jaučiu, - ne, dar ne :) Aš dar kelyje link.
Nuotraukoje mūsų moteriška odisėja. Ir kaip Goda mane vadina - Antakių Da Vinčiu, aš manau, jog dabar jau visi mano teptuko potepiai :)
Goda, esi vienas gražiausių mano paveikslų! ♥️
Ugne Baltrusaityte
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Contact the business
Telephone
Website
Address
Upės Gatvė 23/1, Green Hall 2
Vilnius
08128
Opening Hours
| Monday | 09:00 - 17:00 |
| Tuesday | 09:00 - 17:00 |
| Wednesday | 09:00 - 17:00 |
| Thursday | 09:00 - 17:00 |
| Friday | 09:00 - 17:00 |
