Natūralus ID

Natūralus ID

Share

Tinklaraštis, skirtas natūralioms bei ekologiškoms priemonėms, paslaugoms, draugiškiems gamtai ir sv

Photos from Natūralus ID's post 06/03/2022

🦾🦾🦾 Stiprinam nervus fiziškai. Hydrea kūno šepetys ‍🦾🦾🦾

Pas mus karo nėra, bet nežmoniški siurrealistiški vaizdai iš Ukrainos ne vienam kelia nerimą, baimę, panikos atakas. Aš po visko galvosiu, kur man reikia - į psichiatrinę ar į SPA, dabar reikia judėti tam, kad gyventume ir padėtume tiems, kieno situacija blogiausia. Taigi, kaip suglostyti sušiauštus nervus.

Praeitame poste rašiau, kodėl šepečiavimas yra toks efektyvus - odoje labai daug nervų galūnių. Juk yra buvę situacijų, kai nervai ant ribos ir net nuo artimo žmogaus prisilietimo pašoki iš vietos? Po kelerių metų pertraukos aš pašokau nuo šito šepečio prisilietimo.

Visu kuo tobulas šis šepetys yra tikrai kietas. Veganiškas, pagamintas iš kaktusų. Įsidėmėkit šių šerelių spalvą - kiek žiūrėjau variantus, jei tokie šereliai, tai ir šepečiai yra kieti. Pašvelninti variantai reiškia, kad kaktusas "praskiedžiamas" kito pluošto šereliais, pvz. arklio karčiais, šerno šeriais, ožkos kažkuo. Nekalbu apie sintetinius variantus, nes nenorėjau tokių ir nesidomėjau.
Pamenu, kai pirkau šį šepetį, Dovilė iš Bioeco ekologiška kosmetika perspėjo, kad jis tikrai kietas, bet aš tokio ir norėjau. Dabar užteko maždaug savaitės ir jis man idealus, šiūruojuosi ir ryte, ir vakare. Net gilaus masažo pojūčiai po šepečiavimo kažkokie apsilpę pasirodė, galva šaltesnė, protas blaivesnis.

Veidui toks neskirtas!

Bioeco jis kainuoja 15,99 euro.

28/02/2022

🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️Dar vis srebiu naujos kosmetikos sukeltus alergijos padarinius, todėl naujų dalykų bandymai beveik nevyksta. Taip pat nenaudoju jokių kvepiančių priemonių. Užtat grįžau prie visiškai neutralios procedūros - šepečiavimo, tik šįkart nekalbėkim apie "negyvų odos ląstelių pašalinimą" ir pan. Tai yra nervų sistemą balansuojantis, įžeminantis ir raminantis veiksmas.

Praktiškai kasryt save tarkuodama ašriu Hydrea London šepečiu (pirktas Bioeco ekologiška kosmetika ) aš kažkaip abejoju odos šveitimu, kaip tikslu. Šereliai pavieniui vieni labiau įsispaudžia į odą, kiti - ne. Užtat oda po kelių tokių dienų kažkaip susiima, sutvirtėja, tampa tampresnė ir net drėgnesnė. Pastarąjį efektą tikriausiai nulemia tai, kad natūralus odos barjeras tampa atsparesnis aplinkos veiksmams.

Taigi, sausu masažu šepečiu mes:

LIŪLIUOJAM NERVUS. Odoje yra daug nervų galūnių. Braukiant šereliais mes jas paglostom, aktyvinam. Nenustebkit, bet pirmi kartai energizuoja stipriau nei puodelis espreso! Kartu ta euforija yra švelni, maloni ir neraunanti stogo. Juo labiau, kad spaudimo jėgą pasirenki tokią, kokia patinka.

PARODOM SMEGENIMS KŪNĄ. Gal skamba juokingai, bet jau ne iš vieno praktiko girdėjau panašią mintį, kad smegenys kartais praranda ryšį su kokiu nors raumenimi.Taip gali nutikti kad ir botokso atveju - raumuo nedirba, smegenims tampa "miręs", tada jos reikalingam veiksmui įdarbina raumens draugelius aplinkui. Bet prabraukimas sausu šepečiu smegenims papildomai primena, ką ir kur mes turim bei kas gali darbuotis bendram labui.

Tikrai labai nustebau, kokį įžeminantį, energizuojantį, bet kartu ir raminantį, save surinkti leidžiantį jausmą suteikia šepečiavimas. Ir tam reikia tik šepečio! Aišku, tą galima daryti su dušo pirštine ar grubesniu frotiniu rankšluoščiu, bet tas efektas, kai nuo šepečio net šiurpuliukai eina, yra kažkas tokio 😍

Pagrindinis mano šepetys yra dešinėje viršuje ovalus, šviesiai gelsvos spalvos. Bet kuo tie šepečiai skiriasi ir ką kuriai kūno daliai rinktis - jau kitakart ‍💚

Photos from Natūralus ID's post 16/01/2022

💋💋💋ILIA Beauty lūpų kaukė 💋💋💋

Ši žiema yra pirma, kai negaliu skųstis suskeldėjusiomis lūpomis, nors prasijudėti į gryną orą išeinu kasdien. Prie lauko durų po ranka pasidėjau ILIA Beauty lūpų kaukę, gautą su Naturisimo grožio dėžute. Super daiktas!

Balzamai yra gerai, turėti juos kišenėjė ar rankinėje - būtina. Bet jei dar neišbandėte kaukės tipo lūpų balzamų, iš jų tikrai dar neišspaudėte maksimumo.

Taigi, lūpų balzamai-kaukės yra gerai tuo, kad yra lipnesni, kibesni, geriau prie lūpų priglunda, įsigeria ir ilgiau išsilaiko. Tam tikrai nereikia tepti storo sluoksnio ir sapnuoti košmarus, kiek riebaluotų dėmių ant pagalvės atsispaus iki ryto. Tiesą pasakius, išsitepus laiku, t.y. naudojant dieną, naktį jų naudoti man nebelieka poreikio.

"ILIA Beauty" lūpų kaukėje yra mangų, kokosų, sviestmedžio, ricinos aliejai ar sviestai, drėkinančiomis savybėmis pasižymintis sukulentas Europinė salikornija, hialurono rūgštis, švelniai lūpas eksfolijuojantis papajos vaisių ekstraktas.

Iš pažiūros tai yra tiesiog balkšvas, ant lūpų - visiškai bespalvis, taip pat beskonis ir bekvapis balzamas. Tepasi plonai, slidžiu sluoksneliu (ne kaip košė), nelipina lūpų. Šaltyje, žvarboje be problemų išlieka 1,5-2 val., nereikia kartoti. Labai elegantiškas, subtilus ir veiksmingas. Net ir per didžiausius šalčius lūpos išlaikė savo pačią geriausią būklę. Ir nereikia nei šveitiklių, nei nieko papildomai. Neturiu abejonių, kad pasiteisins ir vasarą, jei jo dar liks iki jos.

Žiūrint į kainą tikrai neaišku, kodėl ji tokia didelė - net 25 svarai už 10 ml (pas mane 4 ml miniukas). Bet panaudojusi suvokiau, kad tiek kainuoja gražios, sveikos, nenusišerpetoję ir nesuskilinėję lūpos. Be to, nemeluosiu, lūpų kaukė tikrai labai ekonomiška 💚

14/01/2022

🥇🥇🥇Įkvepiantys žmonės. KARINA 🥇🥇🥇

Taip ir norisi pasakyt atgal - ir Tu kokia graži!!! :D

Sakykim, ne metai, o patirtis daro savo, kad norisi gilintis į dalykus, kurie yra giliau nei oda. Raumenų darbas, jų atpalaidavimas ar tonizavimas, taip pat kitos procedūros namų sąlygomis. Tadaaam, tai masažuotoja Karina (Instagrame karina.mik).

Karina dirba Vilniuje, yra Lietuvos masažuotojų asociacijos valdybos narė.

Baisu net pagalvoti, kiek ji įdeda darbo į tai, kad jos IG nuolat būtų visko: pradedant savimasažais, įvyniojimais, šepečiavimais, tempimais ir baigiant juokingomis video miniatiūromis. Jos profilyje stipri edukacijos nata ir bendrai apie masažą, ir profesionalams, ir paprastiems klientams.

Man šis profilis vertingas, nes Karina parodo savimasažo technikų ir triukų - viską galima paprasčiausiai pasidaryti namuose. Be visa ko dar labai patinka pratimai kūnui, laikysenai. Mes tiek daug laiko praleidžiame statiškoje padėtyje - sėdim arba gulim, palinkę prie kompiuterių ar išmaniųjų, kad laikysenos reikalus reikėtų padaryti privaloma kūno kultūros dalimi dar mokykloje!

Po dviejų rimtų lockdown'ų tokie profiliai tapo tikrai aukso vertės. Tik paraginsiu ne tik žiūrėti, bet ir daryti 💚

Photos from Natūralus ID's post 13/01/2022

🍇🍇🍇Bybi Beauty bakučiolis 🍇🍇🍇

Šiandien duoklė narsuoliui Deilui (😃), arba BYBI Beauty bakučioliui, kuris yra mano nakties herojus. Norit naujo veido - štai jums jo perkūrėjas. Šis buteliukas irgi nebe pirmą kartą mano rankose, bet pirmą kartą aš jo neįvertinau. Ačiū .redd (IG) , iš kurios dar kartą pasisėmiau įkvėpimo ir drąsos antram, dabar jau nebejotinai lemiamam kartui.

Trumpai pakartosiu, kad bakučiolis yra augalinė, labai švelni vitamino A forma. Jei sintetiniai arba receptiniai vitamino A dariniai yra stiprūs, gali odą jautrinti, dirginti, sluoksniuoti, tai konkrečiai šitas - kaip poros savaičių kačiukas. Bet veikia puikiai.

Po sunkios alergijos formos man buvo visiškai aišku, kad nukentėjau ne tik paviršiuje, bet ir giliau. Ant veido atsirado trys negyjančios vietos, kur ilgam grėsė ilgalaikės dėmės tai tikrai, o gal ir randeliai. Sprendimas tepti bakučiolį ne taškuojant jį, o tiesiai ant viso veido buvo būtent tai, ko reikėjo. Ir tepu jį gryną tiesiai ant vos drėgnos odos.

Kas gal vos kliūna,kad šio bakučiolio kvapas truputį tepalinis. Bet jei veikia, o veikia, jei rezultatas džiugina, o džiugina, tai kvapas yra menkiausia problema.

Pasiduodu.

Jei būtų galima turėti vieną priemonę odai, tai būtų šitas bakučiolis. Jei reikėtų atsisakyti visko ir nebepirkti nieko mainais už gražų veidą su bakučioliu, aš atsisakyčiau ir nebepirkčiau daugiau nieko niekada. Jis gydo, ramina, atgaivina, lygina, vienodina. Dėmių iš esmės neliko. Kur vakare bando lįsti spuogelis, ten ryte tik vos rausva vieta.

Stebuklinga priemonė išties. Ir jokių jautrumų ar dirginimų 💚

Pirkau Loverte Lietuva, mokėjau 13,95 euro už 15 ml.

Photos from Natūralus ID's post 11/01/2022

🌱🌱🌱Bybi Beauty CBD aliejus veidui 🌱🌱🌱

Čipas ir Deilas skuba į pagalbą! Jei nepažįstat animacinių burundukų, tebūnie Džeimsas Bondas su ta savo mergina, kuri yra gera. Tęsiu alerginio laikotarpio priemonių apžvalgą ir pristatau dvi puikias priemones iš britiško brando BYBI Beauty Pradėkim nuo Čipo, arba ryte tepamo CBD aliejaus.

Ne, jis man tikrai ne pirmas 😄 Bet kaip yra žinoma, kanapių klausimas skaldo net valdančiuosius, tad nesinori ir pačiai prie kanapinių odos "narkomanų" šlietis. Vis dėlto pirkau oficialiai, legaliai, ES, ne kontrabandinį ir ne iš bagažinės turguje, todėl viskas, laikas apžvalgai.

Konkrečiai "Bybi beauty" CBD aliejus ir bakučiolis galėtų būti prilyginami "The Ordinary" gaminiams, kurie pasižymi konkrečia ir siaura paskirtimi. CBD atveju buteliuke yra tik kanapių aliejus ir tik 100 mg CBD (kanabidiolio).

Išoriškai vartojamas CBD ramina odą, mažina uždegimą, tinimus, nuima raudonį, perteklinį jautrumą. CBD tinkamas net tokioms būklėms, kaip egzema (turiu) ar psoriazė. Žinoma, reikia turėti omenyje, kad niekada visiems netiks viskas, bet jeigu pabandžius ir ok - tikrai dėmesio verta priemonė.

Odai rimtai kenčiant nuo alergijos rankos pačios ėmė siekti CBD aliejaus, nors iki tol jo nereikėjo minimum metus. Poveikį ir įspūdį sulyginčiau su šiltu, raminančiu apkabinimu prieš dieną. Kanapių aliejų priskirčiau lengviems, neriebiems aliejams, kurie žiemos metu gali pakeisti kremą ar kitą nesunkią drėkinančią bei maitinančią priemonę. Tik tepti jį siūlyčiau ant lengvai sudrėkintos odos.

Ekstra atvejais ekstra gelbėtojas, padedantis nueiti ekstra žingsnius odos priežiūroje. Gydo, ramina ir džiugina.

Pirkau Estijos parduotuvėje Loverte Lietuva , kainavo 13,95 euro už 15 ml.

Photos from Natūralus ID's post 10/01/2022

🍄🍄🍄Antos drėkinanti esencija odai 🍄🍄🍄

Gal magiškų grybukų odai? Nebijokit, bus gerai! Italijos gamintoja ANTOS laboratorio di cosmesi naturale paėmė korėjietiškos kosmetikos perlą - Galactomyces grybų koncentratą, pridėjo papajos ekstrakto, hialurono, įbėrė spirulinos, pakvėpino rože ir gavosi tobulas Rytų bei Vakarų odos priežiūros derinys - stipriai drėkinanti esencija "Antos Essence Moisture Boost".

Po siaubingos alergijos ir tinimo su savo oda vis dar esu "ant jūs". Bet ar žinojot, kad net pačiais juodžiausiais momentais nereikėtų palikti odos savieigai, o kaip tik drėkinti ir maitinti, kad neskilinėtų ir minimaliai sluoksniuotųsi sveikdama? Gerai, kad pirkdama priemones paprastai naudoju tą pačią logiką, tad atradusi stalčiuje dar nuo pavasario užmirštą pirkinį nepabijojau jo tepti ant sutinusio veido.

Šios esencijos pagrindas ir esmė - fermentuotų ekstraktų ir grybų mišinys, užtikrinantis drėkinimą, antioksidacinį poveikį, elastingumą ir ląstelių atsinaujinimą. Papaja tinka odai šviesinti, randams mažinti, alergijoms malšinti. Mano nesibaigianti meilė dumbliai ir spirulina yra stiprūs antioksidantai ir odai naudingų medžiagų lobynai. Rožė suteikia gėlišką kvapą, bet nėra dominuojanti ar ilgai išliekanti.

Puiki, nuostabi, tobula esencija. Vos į žalsvumą spalva, maloni tepti, nelipni. Tik duosiu vieną patarimą: leiskite jai veikti! Tai yra užtepus ant veido pabūti vien su ja patartina bent 5-10 minučių, leisti iki galo susigerti ir jau tada sluoksniuoti sunkesnes priemones ant viršaus. Kitaip nepasimatys efekto.

Esencija drėkina, ramina, skaistina, šviesina ir balina odą, padaro ją elastingesnę, putlesnę, tolygesnio tono. Noriu tikėtis vieno - kad jos gamyba niekada nebus nutraukta :)

Jei ką, kainuoja 13,99 euro už 50 ml, pirkta ir paskui pakartota Ecco Verde 💚

Photos from Natūralus ID's post 02/01/2022

🌴🌸🍵 LEAHLANI medaus ir dumblių kaukė veidui 🌴🌸🍵

2022-uosius norisi pradėti nuo kažko pozityvaus ir pasiteisinusio, taip kad jūsų dėmesiui - havajietiška Leahlani Skincare kaukė veidui "Mermaid Mask", pagaminta iš medaus ir šrekišką žalią spalvą jai suteikiančių dumblių. Ir pasidžiaugti tuo, koks svarbus yra bendruomeniškumas, nes konkrečiai šitą kaukę parekomendavo Green Life In Dublin ir šovė tiesiai į dešimtuką.

Ramiai, mane irgi nukrėtė šiurpu šitos kaukės kaina - 41 svaras už 50 ml. Ne puslitrinė bankė, bet panaudotų sudėtinių dalių kokybė, tikėtinas formulės genialumas nuteikė gerai. Į kainą "įskaičiavau" ir rekomendaciją, nes jomis gyvenime dažnai pasikliauju ir labai vertinu gyvą patirtį.

Leahlani gamina aukštos klasės priemones, high-end'ą. Bet kuri priemonė bus supermaistas odai: drėkinantis, skaistinantis, atgaivinantis. Primenantis, kad mažas kąsniukas gali būti kur kas efektyviau už lėkštę su trim kaupais ant viršaus.

Šios kaukės pagrindą sudaro medus, spirulina, dviejų rūšių molis, chlorela, toliau dar yra mikrodumblių ekstrakto, šaltalankių aliejaus, įvairiausių augalų ekstraktų. Kaskart prieš naudodama išmaišau kaukę, kurios tekstūra tarsi tiršto, kiek klampaus išsukto medaus. Kvapas - nuostabus, vaisiškas ir gėliškas, bet neįkyrus, neerzinantis. Ją naudoti paprasta, ji nėra bezimozojanti ar tepli, na nebent gaus vandens ir atsiskies ant odos.

Kaukė minkština, atgaivina odą - skaistina ir ramina. Jaučiu stiprų drėkinimo ir odos prisotinimo efektą. Leahlani odą išsūpuoja, numyluoja, išbučiuoja ir paleidžia žydėti toliau. Tobula kaukė ir taupi, man jos užteko metams ir dar turiu.

Pažintį laikau net labai pavykusia ir tai man asmeniškai puiki rekomendacija iš šio brando ateityje išbandyti dar kažką.
Pirkta Naturisimo 💚

26/12/2021

🌲🌲🌲Kosmetika kaip dovana - žingsnis, kurio nevalia praleisti 🌲🌲🌲

Na ką, nuo stalų pakilta, dovanos išpakuotos. Gali būti, kad tarp pastarųjų yra ir naujos/nematytos/nebandytos kosmetikos. Sakyčiau, kad kosmetika užtikrintai žengia į pilkąją zoną, kur dovanos lengvai gali virsti problemomis, bet nenutolkim nuo realybės. Ką daryti, jei dovanų gavote kosmetikos gaminį? BŪTINAI išbandykite ant mažo odos ploto, geriausiai ant vidinės riešo dalies, ir įsitikinkite, kad viskas gerai.

Kadangi pati sau esu nepralenkiama naujų kosmetikos produktų tiekėja, maždaug prieš savaitę smarkiai nusibaudžiau, nepratestavusi naujos kosmetikos ant rankos, o trim sluoksniais tris naujus produktus sutepusi sau ant veido. Tai KLAIDA ir BEPROTYBĖ, nedarykit taip jokiu būdu! Visa užtinusi kitą dieną apskritai galėjau žiūrėti tik į apačią, toliau su vaistų pagalba sunkiai kovojau už sveikatą ir normalią savijautą.

Ne, tikrai nekaltinu prekės ženklo, kuris tikrai išskirtinis ir labai, tiesiog beprotiškai norėtas, ilgai lauktas. Tik vilčių jį prisijaukinti neturiu, kadangi mano oda turi tokiems dalykams super gerą atmintį.

Taigi, ką daryti su nauju kosmetikos gaminiu? 3 paprasti žingsniai:

1. Peržiūrėkite sudėtinių dalių sąrašą. Pas kiekvieną savi "tarakonai", paprastai nujaučiam silpnąsias vietas, žinom, kokie ingredientai netinka, jautrina ar alergizuoja. Pamatėte tokius - perdovanokite. Skaičiau, kad net etiketo žinovas Giedrius Drukteinis dovanų perdovanojime bėdos nemato, tai... 😀

2. Atlikite odos lopo testą. Užtepkite naujos priemonės ten, kur oda plonesnė - vidinėje riešo dalyje, ir stebėkite, kaip oda reaguoja. Jei nerausta, negraužia, nedilgčioja ir nėra jokių kitų blogų pojūčių, naudoti tokią priemonę saugu.

3. Techniškai tinka, bet nedžiugina. Neišmeskite. Jei tai odos priežiūros priemonė, sunaudokite kūnui, pėdoms. Jei šampūnas - už jį padėkos ne tik megztiniai, bet ir kojinės, pėdkelnės. Su makiažu sunkiau, bet gal norėtų mama, sesė ar kitas artimas žmogus.

Saugokit save ir švytėkit!

08/12/2021

💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️Galimai kinietiškas prietaisas veido prausimui 💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️

Šito prietaiso kadencija pas mane trunka jau antri metai. Jį pirkau kaip neva lenkišką, koks jis akivaizdžiai nėra. Ir labai smarkiai įtariu, kad po šia priedanga mane pasiekė eilinis kinietiškas "Ali Express" gaminys.

Lenkijoje veikia tikrai gera platforma "Allegro". Per ją susirandu visokiausių dalykų. Čia dar buvo iki pastarojo laikotarpio Lietuvos ir Kinijos konflikto, dabar iš Kinijos prietaisėlių gal net ir nesiųstų. Pandemija ant nosies, laukti ilgai nenorėjau. Komentaras, kad "patinka, be to, dar ir lenkiškas gaminys", mane galutinai įtikino. Ir štai, apmoviau pati save. Gavau prietaisą no namine'inėje dėžutėje, su keistoka anglų kalba pakeverzota instrukcija. Nėra ką daugiau ir sakyti, viskas aišku.

Pliusai. Minkšti silikoniniai šereliai, keli vibravimo intensyvumo lygiai, lengvas valdymas. Nenaudoju kasdien, dabar jau ir tikrai retokai, bet krautas prietaisas tik vieną kartą ir vis dar laiko. Visiškai nebijo vandens.

Žinoma, kaip ir su įvairiais šepetėliais, kuriais liečiamės prie odos, reikia palaikyti tokio prietaiso higieną ir jį po naudojimo labai gerai išplauti. Aš plaunu ir prieš jį naudodama.

Pati netikiu ir kitiems nepasakosiu pasakų, kaip tokie vibruojantys šepetėliai iš veido porų išvibruoja visus nešvarumus ir pan. Ne. Bet ką tikrai gausit, tai labai neblogą veido savimasažą, o jo tikrai tikrai reikia. Ir nereikės terliotis rankų, jei veido valymui naudojat aliejų, bet aliejuotų šerelių išplovimas paskui vis tiek lauks. Malonu ir su įprasto tipo prausiklių, bet akys bet kuriuo atveju lieka butikiniam nuosavų rankų prisilietimui.

Šiaip faina pakaitalioti įvairius savipriežiūros būdus ir metodus. Juo labiau, kad vibracijos veikia ne tik viršutinį sluoksnį, bet ir gilesnius. Patinka, visiškai nesigailiu, kad pirkau.

Mokėjau 61 zlotą, arba apie 13 eurų. Lenkiškai toks daiktas vadinasi Szczoteczka soniczna do twarzy.

07/12/2021

💨💨💨Žiemą veidą rengti irgi reikia 💨💨💨

Vilniuje šiandien tikra žiema, bet gerą valandą pasivaikščiojusi didelio šalčio nepajutau, nors jutiminė temperatūra buvo net -16°C. Oro sąlygas atitinkanti apranga ir avalynė yra savaime suprantamas dalykas, bet žinot, tokiu metu būtų neprošal ir veidą aprengti. Nufotografavau savo veido drabužius - turimas movas.

Veidas turi ne tik odą, kurią mes prausiam, drėkinam, maitinam ir kitaip puoselėjam, bet ir jungiamuosius audinius, raumenis, kaulų karkasą. O į šaltį visa ši sudėtinga sistema reaguoja kaip ir bet kuri kita kūno dalis: dėl žemos temperatūros sulėtėja kraujotaka, kraujagyslės susitraukia kiek tik gali, kad apsaugotų šilumą atokiau odos paviršiaus. Raumenys praranda šilumą ir susitraukia, spazmuoja. Šaltyje organizmas dar intensyviau darbuojasi tam, kad galėtume išlaikyti įprastą kūno funkcionalumą.

Jei į šaltį neiname plikomis kojomis ir net po žieminiais drabužiais mielai pasluoksniuojame pėdkelnes, šiltesnį megztinį, tai nematau logikos, kodėl veidas turėtų likti plikas.

Skaičiau ukrainiečių gydytojos patarimą įsikuisti į šaliką kuo giliau, kai šalta. Jei taip gaunasi intuityviai - puiku. Man reikėjo daktaro paaiškinimo. O ir praėjusių metų patirtis, kai kaukes reikėjo ir lauke dėvėti privalomai sukūrė visai malonų jausmą, kad vaikštai sau žiemą 1,5 val. ir grįžti nesuledėjusiu veidu.

Movos pliusai: palaiko veido šilumą ir drėgmę, neleidžia veido garinti vėjui, pasiekti žvarbai. Su drėgme yra ir minusas, kad jei ant nosies užsismauki ilgam, tai prikvėpuoji į vidų nemažai rasos, kartu aprasoja ir blakstienos, ir antakiai.

Storesnė mova yra iš sintetinio polar tipo audinio. Paėmiau iš vyro ir naudoju, kai gerokai šalta, nes ji geriau išlaiko šilumą. Plonesnė yra 100% vilna, bet nors ir dviguba, ji yra žymiai pralaidesnė už polar tipo movą ir geriau tinka kiek šiltesniems orams. Kartais, jei taip susiklosto aplinkybės ir šalta, tai ir su medicinine kauke pavaikštau.
Visiškai nesvarbu, kuo pridengti veidą nuo šalčio - šaliku, slidininko kauke, mova ar bet kuo, kas po ranka.

Pabandykit ir įsivertinkit, kaip jausitės, gal visai ir patiks 💚

Photos from Natūralus ID's post 24/11/2021

👩‍🦳👩‍🦳👩‍🦳 FAACE veido kremas/kaukė menopauzinei odai 👩‍🦳👩‍🦳👩‍🦳

WE ARE FAACE kremas menopauzinei odai man dabar yra pagrindinis ir nakčiai, ir einant į lauką. Pagarba gamintojui, kad atkreipė dėmesį į menopauzės etapą įžengusias moteris ir joms dedikavo specialų kremą, tačiau jis toks universalus, kad ir šiaip tinka sausesnei bei hormonų atakas patiriančiai brandžiai odai.

Peržvelkim kremo sudėtį ir įsitikinkim, kad netepam ant savęs hormonų ir kito šlamštelio. Rožių hidrolatas, lengvas dygminų aliejus, hormoninių odų mėgstamas nakvišų aliejus, brandos žvaigždės granatų sėklų, šaltalankių, erškėtrožių aliejai, morkų sėklų fitolis. Dar pridėkim drėgmę išlaikyti padedantį hialuroną ir gydantį cinką.

Jūs matot čia "kažką tokio"? Aš irgi ne. Taip, sutrikdė šiek tiek pavadinimas, bet peržvelgus formulę padariau išvadą, kad čia yra geras rimtesnis kremas. Kieno oda dabar nesausėja ir ant jos niekad nepamatot nė vieno spuogo - tiesiog leiskit jus pasveikinti :D

"Faace" kremas yra paprasto kremiško kvapo. Iš esmės šito gamintojo produktai išvis nėra erzinančiai ar dirginančiai prikvėpinti. Didelis pliusas yra tai, kad jis nei pernelyg lengvas, nei per daug riebus. Maloniai tepasi ir be problemų geriasi į odą. Labiau maitinantis, bet ir drėkinimo momentas yra pakankamai ryškus.

Rinkdamasi rimtesnius ir riebesnius kremus veido odai vadovaujuosi panašiu principu, kaip ir verdant sriubą. Jau geriau tebūnie mažiau, negu daugiau, nes nebeišimsi. Taip ir kremas tebūnie geriau į lengvesnę pusę, nes ant viršus pariebinti nesunku, bet jei bus per riebus - nebeišimsi. "Faace" kremas tinka ir kaip kaukė, ir net kaip makiažo pagrindas. Vien iš to galima suprasti, kad jis riebalu nuo veido tikrai nelašės.

100 ml buteliuko standartiškai turėtų užtekti 40 kartų, bet aš jį nuo rugsėjo naudoju iki šiol ir dar pusė likusi. Taip kad naudojimo trukmė tikrai priklauso ir nuo saiko.

Vėlyvo rudens meto orų testą "Faace" išlaiko. Nesu tikra, kaip bus žiemą, kai minusas bus rimtesnis. Labai tikėtina, kad ant viršaus prireiks aliejaus.

Neradau minusų. Įprastai kainuoja 29 svarus už 100 ml.

Want your business to be the top-listed Beauty Salon in Vilnius?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Address


Vilnius