WlosRozsadku

WlosRozsadku

Udostępnij

Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od WlosRozsadku, Zdrowie/uroda, Kraków.

Pielęgnacja włosów | falowane włosy | wygładzanie włosów
♥️Włosomaniaczka od 2020
✨Pokazuję, jak ogarnąć niesforne włosy!
🚀Ze mną uda Ci się wydobyć skręt
Śledź mnie na Instagramie!

10/06/2026

.pl [reklama] Spalone końcówki i codzienne prostowanie? Już nie!🙉
Gdy używam linii Wella Ultimate Repair, moje włosy są gładsze, bardziej błyszczące i dużo mniej się puszą. Szczególnie pokochałam Miracle Hair Rescue i 5 in 1 Leave-In ✨

Całą rutynę zamówiłam na .pl , gdzie wszystkie włosowe produkty kupisz w jednym miejscu (i nie tylko włosowe!). Jeśli Twoje włosy są zniszczone stylizacją, koniecznie sprawdź tę serię!

Z kodem KAROL10 macie teraz 10% zniżki do flaconi na produkty Wella Professionals💋

01/06/2026

Tak tylko ku przestrodze…

Ja akurat nigdy w tego typu spinkach nie jeździłam, bo lubię sobie oprzeć głowę jako pasażer. Jako kierowca zaczęłam jeździć niedawno i tu faktycznie nie opieram głowy, bo siedzę na baczność 😀 ale też bym klamry nie założyła już zwłaszcza po zobaczeniu tego filmiku👀

Zobaczyłam rolkę z tym samym wideo u .qpiec i uznałam, że będę szerzyć dalej🙏

Jaka jest Wasza fryzura do jazdy? Mam nadzieję, że nie z tą spinką🥹

15/05/2026

A Ty używasz odżywki?🤭
[reklama ]
Szampon oczyszcza skórę głowy i… otwiera łuski włosa. Dlatego sama pielęgnacja szamponem to za mało.
Odżywka pomaga domknąć łuski włosa, dzięki czemu włosy są gładsze, bardziej miękkie, mniej się puszą i pięknie odbijają światło 💛

Ostatnio używam odżywki „Miękkość i Wygładzenie” od Anwen x Klaudia Matuszewska i totalnie rozumiem jej nazwę, bo wygładza, dodaje blasku,zmniejsza puch.
I ten efekt gładkich włosów pod palcami… 🥹

Dajcie znać, czy używacie odżywki przy każdym myciu? Czy zdarza Wam się umyć samym szamponem?🙃

03/04/2026

Jak robię blowout z objętością? ✨

Robię sobie „bazę” pod objętość już na etapie mycia🤍
U mnie sprawdza się duet z linii Creme de la creme od Anwen:

💛 szampon nawilżający - odbija włosy u nasady i daje lekką objętość
🤍 odżywka wygładzająca - wygładza długość bez obciążenia

Dzięki temu włosy są jednocześnie:
✨ uniesione
✨ miękkie
✨ błyszczące

… a później blowout wchodzi jak złoto💕 pamiętajcie o termoochoronie!🌡️

Dajcie znać, czy też lubicie taki efekt na włosach 🥰💬

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Kraków?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Adres


Kraków
30-024 TO 31–962