Ditmar Aesthetics

Ditmar Aesthetics

Udostępnij

Nikola Ditmar, lic. pielęgniarka 🦋medycyna estetyczna w naturalnej odsłonie🧖🏽‍♀️estetyka, wellness, lifestyle

Photos from Ditmar Aesthetics's post 24/05/2026

& just like that - nowe lipsy
soft, feminine and sexy

no śliczne jesteście wszystkie!
dziękuję za zaufanie 🥹

Photos from Ditmar Aesthetics's post 16/05/2026

Stała współpraca od ‘23 🤍
Zobaczcie jak wyglądały przed jej rozpoczęciem, przed odświeżeniem i bezpośrednio po.

Przez te kilka lat dążyłyśmy do zbudowania, wydobycia na wierzch i ujędrnienia górnej wargi oraz wyrównania proporcji między górą a dołem.

Cóż.. cierpliwość popłaca!

Bardzo dziękuję za zaufanie 🫶🏼

12/05/2026

Well…🤸🏽‍♀️🤍
Z serii: poznajmy się bliżej 💁🏽‍♀️

A Ty, co robisz for fun?

10/05/2026

Popatrzcie tylko co się dzieje w oczach kobiety, której wygląd zaczyna pasować do cudownej i przebojowej osobowości 🌸

To jest moment, w którym dzieje się magia, a szczera reakcja pani Ani jest tego najlepszym przykładem.

To nasza druga wizyta a na początku wideo omawiamy widoczną poprawę jakości skóry po jej wcześniejszym zrewitalizowaniu.

Tym razem wykonałam dwa kluczowe zabiegi:
• postawiłam na silną stymulację z delikatnym efektem wolumetrycznym, która będzie pracować w skórze jeszcze wiele miesięcy;
• nadałam kształtu i jędrności ustom 🤍

Bardzo dziękuję za zaufanie !
A jeśli jesteście ciekawi co dokładnie wykonałam u pani Ani to zapraszam do kontaktu.

niezmiennie:
with love,
N. 😗

08/05/2026

Nawet najlepiej dobrane zabiegi nie dadzą efektów, jeśli nie zadbasz o fundamenty zdrowia i swoje codzienne nawyki 🦋

Kocham ten filtr ! To Beauty of Joseon - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++ (wg. azjatyckiego systemu oznaczeń). Jest jak woda, bez tłustego filmu, czy bielenia. Idealny pod makijaż 🤍

Photos from Ditmar Aesthetics's post 05/05/2026

Usta, o których nikt nie powie, że ich jędrność i piękny kształt to zasługa jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz 🤍

Piękne w swojej prostocie. Subtelne i kobiece, stworzone w zgodzie z ich naturą. Autentyczne.

Wykonane po to, żeby ich właścicielka poczuła się lepiej WE WŁASNEJ skórze. Tak też się stało 🦋

I to jest moja filozofia pracy:
byście stały się najlepszą wersją siebie, nie odwzorowaniem trendów lub *co gorsza* filtrami/przeróbkami w programach, czy kreacjami AI.

Bo czy jako ludzie nie jesteśmy idealni w swojej nieidealnej wyjątkowości? 🤍

- with love,
N.

Photos from Ditmar Aesthetics's post 03/05/2026

Dlaczego po 30tce czuję się lepiej, niż kiedykolwiek?
Daj znać, który punkt szczególnie do Ciebie przemówił 🦋

1. Elektrolity to dla mnie najlepszy składnik pielęgnacyjny i suplement dla zdrowia. Dobre nawodnienie wpływa na zdrowie ogólne, samopoczucie i świeży wygląd.

2. Dbam o układ nerwowy. Zasypiam i budzę się o stałych porach, odcinam się od toksyczności, biorę suplementy wspierające układ nerwowy, pielęgnuję swoje rytuały, zmniejszam ilość bodźców, medytuję ale na swój sposób i od lat chodzę na terapię.

3. Nie piję alkoholu, nawet okazyjnie. Już mała dawka zatruwa organizm, a tzw. kac to jego ciężka praca, aby oczyścić się z toksyn.

4. Połączenie *regularnych* mocnych treningów siłowych z mobilizacją i rozciąganiem oraz masażem to game changer dla zdrowia i wyglądu.

5. Im jestem starsza, tym bardziej doceniam spokój i ograniczam niepotrzebne bodźce. Chwile w samotności to moment wyciszenia, zebrania myśli i refleksji.

6. Jestem osobą *za* bardzo empatyczną i zawsze stawiałam innych na pierwszym miejscu. Teraz wiem, że dbanie o swoje potrzeby nie wyklucza dbania o innych i jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i szczęśliwego życia.

7. Nie porównuję swojej drogi, do czyjejś, bo wraz z dojrzałością przyszła wdzięczność za moje doświadczenia, które mimo wszystko nie były w stanie mnie złamać, ani też zepsuć mojego serca, za to wzmocniły charakter. Docenienie tego wprowadziło niesamowitą lekkość do mojego życia.

8. Dbam o swoje otoczenie.
Odcinam to, co mi nie służy, dbam o to, co dla mnie dobre. Just like that.

9. Jem świadomie.
Unikam węglowodanów o poranku, jem zdrowe i zbilansowane posiłki, a niedobory uzupełniam celowaną suplementacją. Moje ciało jest dobrze odżywione, wyniki badań krwi książkowe, a samopoczucie cudowne.

10. Niczego nie pospieszam. Wierzę, że wszystko jest po coś i ma swój timing. Wszechświat wie co robi. Jeśli coś ma być Twoje to będzie. Jeśli nie, to pewnie czeka Cię coś lepszego 🤍

11. Regularne picie pokrzywy m.in. pomaga usuwać nadmiar wody z organizmu, detoksykuje, działa przeciwzapalnie i wzmacnia włosy.

12. Stosuję pielęgnację idealnie dobraną do potrzeb mojej skóry.
Healthy skin is the new make up!

Photos from Ditmar Aesthetics's post 01/05/2026

wygojone usta • just like that 🤍

ciut stresu, jeden zabieg, kilka tygodni & tona szczęścia 🦋

miłej majówki,
- buziaki, N.

28/04/2026

Nie przepracowałam ani jednego dnia w gabinecie 🥹

Nawet *a może i szczególnie* podczas urlopu czuję ogromną wdzięczność za Wasze zaufanie, za każdą rozmowę, miłe gesty, uśmiechy, ciepło i każdą chwilę, jaką spędzamy razem w - przestrzeni, którą tworzę dla Was, dla Waszego piękna ale i zdrowia.

Tutaj mały sneak peek z ostatniej wizyty przed moim urlopem, gdzie wykonałam drugi zabieg stymulacji okolicy oka preparatem z polinukleotydami, które intensywnie regenerują skórę, poprawiają jej jakość, zwiększają nawilżenie i pobudzają komórki skóry do pracy.
Walka z wiotkością, suchością i zacienieniem w tej delikatnej okolicy MODE: ON ! 🦋

Have fun watching!

-love, N. 🤍

Photos from Ditmar Aesthetics's post 18/04/2026

Nieskromnie powiem, że uważam tę przemianę za bardzo owocną 🦋

Młoda, ale bardzo pusta tkanka. Taka wiotkość zwykle kojarzy się z ustami po rozpuszczeniu ale w tym przypadku jest to ich naturalna budowa.

Takie usta wymagają odpowiedniego podejścia. Jeśli podasz za mało i w nieodpowiednie miejsca, może się skończyć powiększeniem nawisów tkanki, zamiast jędrności.

Jeśli podasz za dużo i zrobisz to za szybko, skończy się obciążeniem, nienaturalnym i karykaturalnym efektem, co w mojej ocenie u tak młodziutkiej osoby byłoby oszpeceniem, zamiast upiększeniem. 

Naszą pracę rozłożyłam na 2 zabiegi.
Pierwszy odbudował jędrność tkanki, drugi nadał więcej kształtu i subtelnej objętości. Brak mocnego zarysowania łuków kupidyna to efekt oczekiwany przez ich właścicielkę.

Otrzymałyśmy usta, które nie są przerysowane i pasują do pięknej urody Vanessy.

Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Młode dusze często pragną mocniejszych efektów ale jak wiemy, jest bardzo cienka granica między pięknym i pełnym efektem a przerysowaniem i karykaturalnym wyglądem, co stale tłumaczę moim młodym Klientkom. 

Teraz dajemy im czas, żeby kwas się pięknie ułożył i za pewne jeszcze kiedyś zobaczycie je na moim profilu 🤍

A do Was która wersja bardziej przemawia? 😙

14/04/2026

Przecież wiesz, że nawet najpiękniejszy kwiat potrzebuje czasu i troski, by rozkwitnąć 🌼 To dlaczego od siebie zawsze wymagasz, że najlepsze wydarzy się od razu?

Twoje ciało jest niesamowicie inteligentnym systemem. Ale nawet ono potrzebuje czasu, żeby odpowiedzieć na bodziec.

Skaleczenie nie goi się w godzinę, ale jest szansa, że w ciągu 2/3 dni nie będzie po nim śladu.
Po chorobie organizm nie wróci do 100% wydajności w ciągu doby, ale po tygodniu pewnie będzie już znacznie lepiej.
Zaburzona bariera hydrolipidowa nie odbuduje się w tydzień, ale przy odpowiedniej pielęgnacji, trosce i systematyczności przyjdzie ukojenie.
Za pewne też wiesz, że jeśli spotkało Cię w życiu coś nieprzyjemnego to potrzebujesz czasu i cierpliwości, żeby się wewnętrznie uleczyć.

Tak samo sprawa wygląda z efektami zabiegów w gabinecie. Nie pojawiają się od razu, one dojrzewają.
Skóra potrzebuje czasu, żeby się przebudować, zauważalnie nawilżyć, napiąć i uelastycznić. Nawet wypełniacz potrzebuje kilku tygodni, żeby spokojnie ułożyć się i zadomowić w tkance.

Jasne, drobne ale znaczące zmiany, takie jak poprawa nawilżenia skóry, zauważacie już kilka dni po mezoterapii igłowej. Ale tak naprawdę jej pełną i trwałą przebudowę *w zależności od indywidualnych predyspozycji* oceniamy po kilku tygodniach od zakończenia serii.

Prężny rozwój świata przyzwyczaił nas, że wszystko dostajemy szybko i stosunkowo łatwo.
Jednak nie tutaj. Tu organizm mówi zwolnij, poczekaj, daj mi czas i przestrzeń. Nie pospieszaj.
I z mojego doświadczenia, zebranego zarówno w pracy w szpitalu, jak i w gabinecie wiem, że warto mu zaufać.

Give yourself time to bloom, girl! 🦋

—with love,
N. 🤍

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Szczecin?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Władysława Łokietka 24/U1
Szczecin
70-255

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 21:00
Wtorek 08:00 - 21:00
Środa 08:00 - 21:00
Czwartek 08:00 - 21:00
Piątek 08:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 16:00