Lakiernia Studio
Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Lakiernia Studio. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność a także miła atmosfera i pyszna kawka :)
29/04/2022
Drogie klientki. Większość z Was zapewna rozpoczyna weekend majówkowy a ja długo biłam się z myślami kiedy Was o tym powiedzieć. Z połowa czerwca Lakiernia Studio niestety przestanie istnieć. Bardzo ciężko na nią pracowałam, przeszlam dziesiątki szkoleń, setki godzin pracy i ćwiczeń, by dopiąć swego. Byla spełnieniem moich marzeń. Przyszedł jednak czas że zycie zweryfikowało co jest ważne a co ważniejsze. Przyszły nowe plany i marzenia. Nowe wyzwania i cele. Przeciez wiecie że nie potafie stać w miejscu prawda? Dziękuję Wam za te wspaniałe lata i mam nadzieje ze się spotkamy w innych okolicznościach:)
17/05/2021
Mamy czas do 17 maja❗️Dramatyczna walka o życie Wiktorka❗️ POMOCY! Wiktor ma złośliwego guza mózgu! Rozpoczynamy dramatyczną walkę z czasem o życie. Mamy czas tylko do 17 maja, by zebrać 9,5 miliona złotych - tyle będzie kosztować leczenie w USA, które daje naszemu...
Drogie Panie od jutra z Klaudia Rzęsy znów jesteśmy dla Was dostępne:) Przyznać się kto nie ma terminu?
23/10/2020
Kochane klientki. W związku w pogarszająca się sytuacja pragnę poinformować ze od dziś obowiązuje w naszym salonie bezwzględny nakaz noszenia maseczki- jeśli takiej nie posiadacie- oczywiście jesteśmy ja w stanie Wam zapewnić. Przypominam również o dezynfekcji i myciu rak oraz odpuszczenia sobie usługi jeśli jesteście chore lub miałyście kontakt z osoba zakażona cześć z Was może się buntować- ja wszysyko rozumiem ale my dbamy o zdrowie swoje i naszych bliskich. Dbamy również o nasza prace- jeśli nie spadnie ilość zakażeń- jest zagrożenie ze salony znów zostaną zamknięta a my zostaniemy bez pracy. Osoby bez maseczek nie będą wpuszczane do salonu. Proszę również o przychodzenie na wizytę punktualnie aby uniknąć wzajemnych kontaktów w „poczekalni”. Kochane dbajcie o siebie i bądźcie zdrowe 🖤
05/06/2020
Ślubne pazury naszej koleżanki z salonu:) Karolina- dużo milosci na nowej drodze życia 🥰
29/05/2020
Zapraszamy:) czas się „ogarnąć” po zimie :)
27/05/2020
Zapraszamy po remoncie:) od 2.06 do końca czerwca promka na pedi z hybryda w cenie 100 🙂 będzie cieplutko wiec zapraszam :)
23/05/2020
20/05/2020
Zapraszamy po małych zmianach :)
18/05/2020
Zapraszamy na pedi w promocji:)
Kochane klientki już od 1.06 zapraszam na pedicure w całkowicie odnowionym gabinecie:) na start promka- Pedi hybrydowy 100 zamiast 140:)
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Aleja Wojska Polskiego 52/u4
Szczecin
70-477
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 10:00 - 18:00 |
| Wtorek | 10:00 - 18:00 |
| Środa | 10:00 - 18:00 |
| Czwartek | 10:00 - 18:00 |
| Piątek | 10:00 - 18:00 |
