Zdrowo jemy = nie tyjemy

Zdrowo jemy = nie tyjemy

Udostępnij

Witaj na mojej stronie poświęconej zdrowym nawykom żywieniowym 🍆🍉🥕🍇 na co dzień🙂

04/02/2023

Życzę udanej soboty 😁

03/02/2023

Myślicie, że 10 kg to mało? 🤔 Nic bardziej mylnego ☝️Wyobraźcie sobie 10 kg cukru czy mąki...
Sylwia właśnie tyle "zgubiła" w naszym Programie Strefa Zdrowia.
Czuje się i wygląda obłędnie🥰 - spójrzcie sami 😍💪
Ty też możesz tak się poczuć 🙂
Napisz PROGRAM pod postem lub wyślij wiadomość prywatną, a udzielę więcej informacji o Programie 😊

03/02/2023

Kolejny koktajl dla ich miłośników😍 -🍓truskawkowy z płatkami owsianymi🌾
Składniki:
-1/2 szklanki płatków owsianych
-1 mały banan
-1 szklanka truskawek
-1 łyżka miodu lub syropu klonowego
-150 g jogurtu sojowego
-150 ml mleka kokosowego
Przygotowanie:
Do blendera wsypać płatki owsiane, wlać mleko, dodać jogurt,
banana i truskawki. Dodać miód lub syrop. Całość zmiksować.
Smacznego!!! 😋

03/02/2023

U mnie robi się zimowo 😍❄️☃️
Proponuję ciepłą herbatkę z pysznymi dodatkami 🥰

03/02/2023

Ktoś chętny na podjęcie wyzwania? ;)

03/02/2023

😀

02/02/2023

Kochani, myślmy pozytywnie 😀 To bardzo ważne 🥰

02/02/2023

Mango i banan to mój nr 1 🥰 Polecam wypróbować z mlekiem roślinnym - np. owsianym :)

Photos from Zdrowo jemy = nie tyjemy's post 02/02/2023

Moi drodzy, jako mama bardzo dobrze wiem, że dobro i zdrowie naszych pociech jest dla nas najważniejsze!!! 😀🥰
Czy wiecie, że proces kształtowania się układu odpornościowego trwa nawet do dwunastego roku życia❓🤔
Aby wspomóc naszą pociechę w tym czasie, polecam żelki!!! 😍Ale NIE te z apteki ‼️ Dzieci je uwielbiają 🥰
Chcesz więcej informacji? Napisz na priv lub zostaw komentarz ŻELKI. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania 🙂

02/02/2023

Tak dla przypomnienia 🥰 Pamiętajmy o nawadnianiu 🚰💦😊

31/01/2023

Czy wiecie, że... 🤔
Już 20 minut ćwiczeń dziennie pozwoli nam na poprawę wydolności sercowo-oddechowej i mięśniowej, a wytworzone tak endorfiny, czyli hormony szczęścia, pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie? Wysiłek fizyczny zmniejsza też poziom stresu i pozwala nam się zrelaksować.
Dzisiaj polecam wzmocnić brzuszek 😀

31/01/2023

Każdy wie co to MOM, ale tak dla przypomnienia... Patrzmy co kupujemy... Wybierajmy to co dla nas dobre 🥰 Starajmy się ograniczać przetworzoną żywność 😊

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Warsaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Warsaw