Witam chętnie zostanę Twoją Przyjaciółką od Piękna. Zapraszam do kontaktu Jeszcze wtedy nie byłam gotowa na "swój biznes". pielęgnacji czy makijażu.
Uczę kobiety jak pielęgnować skórę i jak wykonywać makijaż przy użyciu wspaniałych kosmetyków amerykańskiej firmy Mary Kay. WITAM CIĘ NA MOIM FANPAGE
Zawsze uważałam, że do szczęścia oprócz rodziny, która jest dla mnie najważniejsza potrzebuję spełnienia zawodowego oraz przyjaciół. Moja wspaniała rodzina, praca zawodowa, firma w której jestem od 18 lat, moi znajomi i przyjaciele, z którymi się s
potykam i realizuję 1 z moich największych pasji - czyli taniec - to wszystko daje mi ogromną satysfakcję, radość, energię. Ja jednak dopiero niedawno zrozumiałam, że człowiek rozwija się dzięki pasji i marzeniom. Prawie 4 lata temu razem z siostrą, gdzieś nad morzem poszłam na spotkanie kosmetyczne z moją obecną mentorką Małgorzatą Filar (obecnie Naczelna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay). Kosmetyki zachwyciły mnie od samego początku, bo wydobyły moje naturalne piękno i oczywiście stałam się konsultantką Mary Kay, bo chciałam mieć możliwość kupowania ich taniej. I choć Małgosia widziała we mnie "to coś", to ja byłam absolutnie na NIE. Ale od tamtego momentu zmieniło się całkowicie moje podejście do dbania o siebie. Z jednej strony poczułam się kobieco i elegancko, a z drugiej bardzo naturalnie, lekko i świeżo. Zaczęłam się szkolić oraz uczyć technik makijażu i pielęgnacji, poznawałam składy rożnych drogeryjnych kosmetyków i skutki ich działania, testowałam na sobie dziesiątki produktów, by znaleźć te najbardziej pasujące do mnie, by w końcu odkryć, że najlepiej "wyglądam" w Mary Kay.
Życie bywa przewrotne - bo Małgosia Filar pozostała w moim sercu i pamięci, śledziłam jej karierę i to jak się rozwija, aż w końcu nadszedł ten dzień, w którym nasze drogi, pomimo dzielącej nas odległości, spotkały się ponownie. Dziś jestem ambasadorką firmy Mary Kay - bo dokonałam wyboru, bo zrozumiałam, że idea przyświecająca prawie 60 lat temu założycielce tej firmy jest mi tak bliska. Mary Kay to nie tylko firma kosmetyczna, ale to styl życia, w którym stawia się na rozwój, na jedność, na przyjaźń oraz przede wszystkim na piękne relacje i profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji i makijażu - dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Być może nikogo nie zaskoczę, ale faktem jest, że każda kobieta ma swojego fryzjera, swoją manicurzystkę, ulubiony butik z ubraniami czy butami, swoją kosmetyczkę na problemy skórne czy zmarszczki (tak chcemy zatrzymać czas)...ale kiedy idziemy do drogerii, to w większości kosmetyki kupujemy zupełnie w ciemno... Nie możemy ich przymierzyć, spróbować, nie możemy ich oddać, jeśli nam się nie spodobały, a obsługa drogerii nie skomponuje pielęgnacji i makijażu pod nasze potrzeby. Dla mnie Mary Kay było początkiem zmian. Po wielu latach przestałam się ukrywać za "charakteryzatorskim" podkładem, który przykryje wszystko, mam cerę o której marzyłam latami. Odkryłam siebie na nowo i z przyjemnością spoglądam na siebie w lustrze. Dlatego dziś moim celem jest inspirowanie kobiet do cudownych zmian. Mam nadzieję, że dotrę do wielu kobiecych serc, by mogły odkryć w sobie naturalne piękno, by mogły poczuć się komfortowo i lubiły siebie, by znalazły czas na zaopiekowanie się sobą, by zadbać o siebie. Zapraszam serdecznie do polubienia mojej strony fanpage oraz do kontaktu ze mną jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości ws. Chętnie pomogę właśnie Tobie:)
A jeśli Cię zainspiruję i chciałabyś się ze mną spotkać - również serdecznie zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam i dziękuję tym, którzy dotrwali do końca tej historii :)