Chi. Aleksandra Wojtal
Kilkanaście lat doświadczenia w kosmetyce, makijażach ślubnych, makijażach okolicznościowych, makijażach do sesji zdjęciowych, szkoleniach makijażowych.
💚 Usługi dla piękna ciała i ducha.
💚 Facemodeling | Kobido | Hadado | Kassaji | Zoga Face Integration | Japoński masaż twarzy | Terapia manualna twarzy | Makijaż permanentny | Makijaż ślubny | Szkolenia makijażu Zajmuję się makijażem permanentnym starając się zachować jak najbardziej naturalny nie przerysowany wygląd. Od 2019 roku specjalizuję się w profesjonalnych masażach i terapiach twarzy. W m
11/04/2026
Najprostszy poranny nawyk?
Dla mnie wielka szklanka ciepłej wody "na start" to absolutna podstawa dbania o zdrowie, samopoczucie i urodę.
Namawiam do wprowadzenia takiego prostego porannego rytuału🙂 Zanim sięgniesz po pierwszą kawę, podaruj sobie szklankę ciepłej (nie gorącej!) wody na czczo.
To jak delikatny budzik dla Twojego ciała:
💦 Nawadnia powięź po nocy, zmniejszając uczucie sztywności porannej.
🔄 Stymuluje trofikę tkanek i usprawnia drenaż limfatyczny, pomagając w odprowadzeniu produktów przemiany materii, czyli w zmniejszaniu porannych obrzęków.
🔥 Rozluźnia napięcie w obrębie jamy brzusznej, wspierając układ trawienny.
Wierzę, że prawdziwe piękno i zdrowie zaczyna się od środka. Picie wody to najtańsza i najprostsza terapia, którą same możecie sobie wprowadzić. A dla mnie nawodniona skóra i tkanka, to podstawa do jeszcze lepszych efektów moich masaży i terapii manualnych.
Spróbuj wprowadzić ten nawyk na tydzień i zobacz, jak odwdzięczy Ci się Twoja skóra🌿
zdrowieodśrodka wejherowo
24/03/2026
Pamiętacie jeszcze AWBeauty? 😉 🌿
Przyznaję się - nie zawsze po drodze mi z "soszjalami". Moja uwaga zazwyczaj skupiona jest na Was - na Waszych twarzach, ciałach, na Waszych historiach...
Nadszedł moment, w którym po prostu chcę się z Wami podzielić tym, co we mnie dojrzało.
Nadszedł czas na nowy rozdział 😊
Zaczynałam od makijażu i pigmentacji. Robiłam to z miłością od początku mojej drogi i nadal to uwielbiam 💗 , jednak z każdym rokiem czułam coraz mocniej, że moja prawdziwe powołanie leży gdzieś głębiej. Tuż pod warstwami skóry, gdzie dłonie mogą zdziałać najwięcej 👐
Zrozumiałam, że to, co widzimy w lustrze, to często zapis naszych emocji, doświadczeń, stresów i blokad w ciele. Zaczęłam szukać metod, masaży i terapii, które przynoszą głęboką ulgę, uwalniają napięcia i sprawiają, że twarz promienieje zdrowiem od środka.
Przeszłam długą i intensywną ścieżkę edukacyjną od pierwszych masaży w Wejherowie, przez techniki i , aż po zaawansowaną i
Z każdym kursem i zabiegiem coraz mocniej fascynowało mnie to, jak niesamowicie połączone jest nasze ciało. Zrozumiałam, że uwolnienie napięć w jednym miejscu cudownie odbija się na całej twarzy, a co najważniejsze - na Waszym samopoczuciu.
Dziś wracam do Was jako Chi. Aleksandra Wojtal 🤍
Jestem w zupełnie innym miejscu - nie tylko zawodowym.
Obecnie jestem prawdopodobnie najstarszą (i jedną z najszczęśliwszych!) studentek fizjoterapii na Gdańskiej Akademii Medycznej 🎓
Nauka daje mi ogromną frajdę, a wiedza medyczna pozwala mi zupełnie inaczej patrzeć na Wasze ciała i dolegliwości.
Co to oznacza dla Was?
Ten profil zamierzam zamienić trochę w przestrzeń edukacyjną 📖
Zależy mi na tym, by dać Wam narzędzia do dbania o siebie na co dzień.
Chcę Was nauczyć, jak czuć swoje ciało i wspierać jego naturalne mechanizmy. Uświadomię Wam, że dobra cyrkulacja krwi to absolutny fundament promiennego wyglądu – lepszy niż jakikolwiek krem!
Chcę Was edukować, jak świadomie pracować z własnym ciałem, aby starzeć się w pełnym zdrowiu, sprawności i witalności.
Moim celem nie jest tylko doraźna poprawa estetyki, ale długofalowe wsparcie trofiki tkanek i Waszego dobrostanu.
Moje doświadczenie to nie tylko podręczniki, to realna pasja do przywracania harmonii, którą widać na twarzy. 🌿
Po wielu zmianach adresów - od Wałowej przez Sobieskiego - w końcu osiadłam w miejscu, które jest moim domem zawodowym.
Przy ul. Świętego Jana 11/1, w Chi Studio, razem z moją przyjaciółką Agnieszka Wika Chi. studio stworzyłyśmy azyl dla nas i dla Was.
Dodatkową magię tworzy nasze sąsiedztwo 😁 - bo po sąsiedzku mamy super dziewczyny i dobre dusze z Hair Space Asię i Patrycję!
Czuję, że drzwi od zaplecza nie będą się u nas zamykać😜
Tak więc do zobaczenia wirtualnie na moim profilu Chi. Aleksandra Wojtal oraz fizycznie w Chi Studio ☕
Pozdrawiam serdecznie
Chi. Aleksandra Wojtal🤍
---
🌐 www.chi-studio.pl
📷 Instagram: https://www.instagram.com/chistudio_wejherowo
📌 ul. Świętego Jana 11/1, Wejherowo
📌 https://maps.app.goo.gl/aUDiWRbt1bpyydSj6
11/08/2025
11/04/2025
Ciepło, spokój i atmosfera, która sprawia, że chcesz do nas wracać - właśnie tak wygląda nasze miejsce 🫶🏻
💆🏻♀️ W naszej ofercie znajdziesz zarówno zabiegi relaksujące, jak i te poprawiające kondycję skóry, dłoni czy stóp
Kiedy nas odwiedzasz?
02/04/2025
Co dzisiaj jest tak ważne, a często o tym zapominamy?
Po wczorajszym dniu pełnym żartów i uśmiechu, naszła mnie pewna refleksja 🤔
W aktualnych trendach - pogoń za wieczną młodością. Niestety niejednokrotnie zapominamy, że czasem wystarczy się uśmiechnąć, aby odjąć sobie lat 🥹
⭕️ Mam dla Ciebie małe zadanie:
Zasłoń jedną połowę powyższych zdjęć i zobacz jak uczucia, stan umysłu urzeczywistniają się na twarzach.
Uśmiech sprawia, że wzrok łagodnieje, a oczy zaczynają się błyszczeć. Można wręcz stwierdzić, że radość przyprawia nas o młodszy wygląd 🙌🏼
✨Bez względu na to jaką drogę wybierasz do tego, aby czuć się dobrze, masz moje wsparcie. Najważniejsze jest życie w zgodzie z sobą
Kończąc myśl…
Która strona jest bliższa Tobie?
Szczęście | Harmonia | Relaks
16/03/2025
Zapraszamy 🙂
06/03/2025
🌸 KONKURS NA DZIEŃ KOBIET! 🌸
Każdego dnia dbacie o innych – czas, aby ktoś zadbał o Was! 💆♀️✨
Z okazji Dnia Kobiet mamy dla Was konkurs, w którym nagrodzimy 3 wyjątkowe kobiety chwilą relaksu w Chi Studio 💖
🎁 DO WYGRANIA:
-50% na masaż Kobido – liftingujący rytuał dla twarzy 💆♀️
-50% na tajski masaż stóp – głęboki relaks i ukojenie 🦶
-50% na pedicure podologiczny – zdrowe i piękne stopy 💅
💡 Jak wziąć udział?
1️⃣ Polub Chi Studio
2️⃣ W komentarzu oznacz 2 kobiety, które zasługują na chwilę odprężenia
3️⃣ Udostępnij ten post na swoim profilu
⏳ Wyniki ogłosimy w niedzielę 9 marca o 18:00!
💆♀️ Zadbaj o siebie – zasługujesz na relaks!
Masaż twarzy, pielęgnacja stóp i chwila dla siebie to najlepszy prezent, jaki możesz sobie podarować 🌿✨
06/03/2025
Drodzy Przyjaciele i Klienci
Z sercem pełnym wdzięczności i łezką w oku żegnamy się z naszym ukochanym AWBEAUTY Aleksandra Wojtal.
Przez ostatnie 5 lat to miejsce było naszym drugim domem, pełnym ciepła, uśmiechów i niezliczonych pięknych historii.
Pamiętamy każdą chwilę - od pierwszych dni, przez trudne czasy pandemii, aż po momenty, gdy ściany naszego salonu wypełniły się śmiechem i radością. Każda wizyta, każda rozmowa, każdy uśmiech - to wszystko zostanie w naszych sercach na zawsze.
Dziękujemy Wam za Waszą obecność, zaufanie i miłość, którą obdarzyliście nas przez te lata.
To dzięki Wam AWBEAUTY stało się tak wyjątkowe dla nas i dla Was.
Dziękujemy naszym sąsiadom, za życzliwość, dobre słowa i uśmiechy
Centrum Makijażu Permanentnego Polaszek
BIURO RACHUNKOWE RACH CIACH
Medycyna Estetyczna dr Norbert Żochowski
Cuda dla Ciebie sklep
Eko Łaźnia
Teraz nadszedł czas na nowy rozdział. Z radością informujemy, że otwieramy nowe drzwi - CHI.
To miejsce, gdzie kontynuujemy naszą misję dbania o Wasze dobre samopoczucie i piękno.
Zapraszamy Was serdecznie do nowego Chi Studio, gdzie czekają na Was te same ciepłe uśmiechy, profesjonalna obsługa i niezapomniane doświadczenia.
W imieniu dziewczyn i własnym dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i do zobaczenia w nowym miejscu!
Na koniec prosimy Was 💚polubcie i obserwujcie nasz nowy profil na FB Chi Studio
👉https://fb.com/chistudiourody
Z wyrazami wdzięczności i miłości 💚
Zespół AWBEAUTY - a teraz już Chi 😉
Aleksandra Wojtal
Agnieszka Wika
Daria Ceynowa
----
Wkrótce nowa aktualna strona 🌐 www.chi-studio.pl
Mapy Google - jak trafić 📌https://maps.app.goo.gl/BgUxDmDzp49VnMB49
01/10/2024
Z ogromną radością mogę ogłosić, że zakończyłam szkolenie z Facemodeling w Facemodeling Academy Aneta Hregorowicz-Gorlo
Dla mnie to był przede wszystkim krok dla siebie, spełnienie marzenia, które nosiłam w sobie od dłuższego czasu gdy pierwszy raz zetknęłam się z tą terapią.
I powiem szczerze to najlepsze ze szkoleń, które do tej pory doświadczyłam!!!
Ilość wiedzy, praktyki, przebieg szkolenia, organizacja, otulanie każdej z nas - kursantek, uważność i kontrola Prowadzących, atmosfera jaką tam stworzyłyście, no i pyszne jedzenie 🙂
Czuję się ukochana przez Was, pełna wiedzy i pewności, ale jednocześnie spragniona, bo chcę uczyć się od Was więcej! Cudowne jesteście !!! Możecie mnie zaadoptować 😉
Dziękuję z całego serca Aneto i Tobie Patrycjo!
Do zobaczenia❤️
Teraz jestem gotowa, by dzielić się tą wiedzą i pomagać innym odkrywać naturalne piękno i harmonię.
Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w tej drodze – to dopiero początek 🙂
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Świętego Jana 11/1
Wejherowo
84-200

17/04/2025
28/03/2025