Amazonki Wejherowo

Amazonki Wejherowo

Udostępnij

Nasze Stowarzyszenie działa na terenie miasta Wejherowo i okolic i służy pomocą kobietom po raku

Photos from Amazonki Wejherowo's post 12/12/2025

W miniony czwartek Amazonki Wejherowskie spotkały się w sali bankietowej „Atlantic” aby wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole. Ten wieczór był bardzo wyjątkowy. Towarzyszyły nam świąteczne humory, podzieliłyśmy się opłatkiem śpiewając wspólnie kolędy. Każda z nas w ten wieczór poczuła magię świąt, wsparcie i przynależność do wspaniałej grupy jaką wspólnie tworzymy. Życzymy sobie i Wam, aby te święta były pełne ciepła, spokoju i rodzinnej atmosfery a magia wigilijnego wieczoru niech przyniesie radość i wiele niezapomnianych chwil. ❄️🧑‍🎄🎄

09/11/2025

Stowarzyszenie Amazonek Wrjherowskich wzięło udział jako partner w projekcie zorganizowanym przez Dziennik Bałtycki KOBIETY TO SIŁA.Jest to projekt edukacyjno- społeczny zwracający uwagę na profilaktykę nowotworów kobiecych. Siła to prośba o pomoc.
A bycie silnym to również dar, który ofiarujemy innym trwając u ich boku.
Siła kobiety to projekt o życiu, emocjach i wzajemnym wsparciu.
Zadbaj o swoje zdrowie, wykonuj badania profilaktyczne, mów o swoich emocjach i proś o pomoc.
To wszystko to Twoja siła.Wykorzystaj ją.

Photos from Amazonki Wejherowo's post 03/11/2025

Amazonki Wejherowskie wraz z koleżankami z innych powiatów uczestniczyły w turnusie rehabilitacyjnym w rezydencji „Live” w Okolu. Wróciłyśmy zrehabilitowane, wypoczęte i zintegrowane .Wyjazd był aktywną formą rehabilitacji naszej grupy. Byłyśmy szczęśliwe, że mogłyśmy uczestniczyć w tak wspaniałym wyjeździe.

Photos from Amazonki Wejherowo's post 13/09/2025

Wczoraj w Restauracji Wodne Ogrody spotkaliśmy się , aby uczcić 30-lecie działalności Naszego Stowarzyszenia.To trzy dekady historii zapisanej w sercach i życiu wielu z Nas.
Założycielką Stowarzyszenia była Maria Nowak, osoba niezwykła, która nie mogła biernie przyglądać się cierpieniu kobiet.
Sama doświadczona przez los zaczęła nieść pomoc i wskazywać jak żyć w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej pomimo choroby i leczenia.Postanowiła by w Wejherowie powstała organizacja, która integrowałaby kobiety po przebytej chorobie raka piersi.

Nasza ostatnia Prezes Zarządu Barbara Brzoskowska,która odeszła niespodziewanie , stanowczo za wcześnie,była niezwykle zaangażowana w pracę Stowarzyszenia.
Pozyskiwała fundusze na działalność oraz realizację zadań publicznych na rzecz osób niepełnosprawnych .
Stowarzyszenie Nasze to wspólnota serc, które daje wsparcie, otuchę i przykład,że życie, nawet po najtrudniejszym doświadczeniu
może być piękne, wartościowe i pełne sensu.

Jednak nie byłoby tego święta, gdyby nie współpraca Amazonek z lekarzami, pielęgniarkami,masażystami, wolontariuszami, lokalnymi samorządami i ludźmi dobrej woli.
To dowód , że tylko razem możemy zmieniać rzeczywistość na lepszą.
„Razem łatwiej przezwyciężać trudności i cieszyć się życiem „

Photos from Amazonki Wejherowo's post 11/09/2025

Jak co roku uczestniczyłyśmy w spotkaniu integracyjnym, tym razem w Jastrzębiej Górze. Miałyśmy możliwość korzystania z wielu przyjemności takich basen, długie spacery oraz kąpiele w morzu. Spotkanie integracyjne przyniosło wiele radości, zrozumienia i wsparcia naszym uczestniczkom oraz dodało ogrom otuchy i motywacji do dbania o nasze zdrowie nie tylko psychiczne ale również fizyczne. Wyjazd został dofinansowany ze środków PFRON 🌊🌞🌷

11/09/2025

Amazonki Wejherowskie miały przyjemność wziąć udział w dniach otwartych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie. Uzyskałyśmy wiele cennych informacji dotyczących pomocy organizacjom pozarządowym oraz osobom z niepełnosprawnościami 🎀

Photos from Amazonki Wejherowo's post 11/09/2025

Amazonki Wejherowskie wraz z Amazonkami Gdańskimi zwiedziły piękne rejony pojezierza augustowsko-suwalskiego oraz Białystok i Wilno. Wycieczka zintegrowała wspólnotę Amazonek a także dostarczyła nam wiele radości i miłych wspomnień 🌸🩷

Photos from Amazonki Wejherowo's post 01/09/2025

24 maja 2025 roku Ogólnopolska Federacja Amazonek zorganizowała akcję pt. „BADAMY NIE TYLKO MAMY” w której miałyśmy zaszczyt uczestniczyć. Celem akcji było szerzenie informacji na temat profilaktyki raka piersi wśród mieszkańców miasta i powiatu wejherowskiego. Mamy nadzieję że nasza akcja spowoduje chęć badania się już od nastoletnich lat i obejmie zarówno córki, mamy i babcie.

Photos from Amazonki Wejherowo's post 01/09/2025

Jak co roku Amazonki z Województwa Pomorskiego spotkały się na Kalwarii Wejherowskiej w celu integracji oraz poznania lepiej historii miasta Wejherowa. Spotkanie zakończyło się w restauracji na terenie kompleksu „Wodne Ogrody” przy kawie i ciastku.

Photos from Wejherowo.pl's post 26/05/2025
Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Wejherowo?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


COP Ulica Hallera 1
Wejherowo
84-200