paznokcie.oltaszyn

paznokcie.oltaszyn

Udostępnij

Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od paznokcie.oltaszyn, Zdrowie/uroda, Łubinowa, Wroclaw.

10/04/2023

W poprzednim tygodniu powstało kilka Wielkanocnych zdobień, chociaż coraz rzadziej takie wybieracie. Ja miałam mieć stokrotki, ale ostatecznie mam beż z brokacikiem, bardziej uniwersalnie 🙈 Paznokcie ze zdjęcia to delikatny babyboomer i świąteczne j**o z uszami zająca, a co!🐣🐰

W tym zabieganiu zapomniałam życzyć Wam Wesołych Świąt i smacznego jajka, więc dzisiaj życzę mokrego dyngusa! 🔫💦

30/03/2023

Lawenda weszła na salony! Klasyczna sytuacja - do ostatniej chwili miałyśmy robić coś innego. I miały być migdałki.
Ach ta nasza zmienność 😃

Moja imienniczka spędziła u mnie sporo czasu, musiałyśmy usunąć najpierw pozostałości po wcześniejszej stylizacji wykonanej w innym miejscu, przedłużyć, dopracować długość i kształt, ale obiecałam, że następnym razem wyrobię się w standardowym czasie ok.1,5h.

Podobno to dobry czas, a to chyba dobrze, bo w dzisiejszych czasach każdemu z nas zależy na oszczędzaniu czasu, paznokcie są takim umilaczem, chwilą na oderwanie się i zrobienie dla siebie czegoś, co sprawia nam przyjemność i daje wygodę na kolejne 3-4tygodnie.
Dlatego też ciężko było mi podjąć decyzję o przeniesieniu się na Ołtaszyn, bo wiem, że dla niektórych to bezsensu dojeżdżać z centrum i wracać tyle samo czasu ile spędzacie u mnie, ale mimo kilku rozstań za osobami, o których zawsze będę pamiętać i miło wspominać, naprawdę nie żałuję. Wreszcie oddycham czystym powietrzem i mogę tworzyć moją drugą miłość. Zapraszam Was do polubienia strony .handmade która jest moim dzieckiem. Dzisiejszy dzień spędziłam na tworzeniu oferty Wielkanocnej. I kończę go tym postem, bo jestem dumna tak samo z mojego rękodzieła, jak i paznokci.

W każdej chwili możecie u mnie powąchać woski i zobaczyć niektóre produkty!

Dobrej nocy 🌛

29/03/2023

Kwiaty, kwiatuszki 🌼 Lubię je malować, to kolejne zdobienie wykonywane sondą, ale opcji kolorystycznych jest tyle, że można je robić całą wiosnę, a i tak się nie znudzą. No i ten fiolet- czad! 💜
Ta Pani odwiedziła mnie drugi raz w nowej lokalizacji- cudownie jest słyszeć, że jesteście zadowolone i wszystko pięknie się trzyma, tutaj nie było nawet żadnych zapowietrzeń 😍 Strasznie się bałam, kiedy zmieniałam wcześniejszy żel, ale Jelly Pro od mnie nie zawiodł. Za chwilę będę robić nim przedłużenie, nie mogę się doczekać!

Photos from paznokcie.oltaszyn's post 29/03/2023

Zbliża się Wielkanoc 🐣
Klimat czuć w stylizacjach, za oknem może trochę mniej 🙈 Pazury ze zdjęcia jakoś wybitnie kojarzą mi się z pisankami i wiosną. Wybrałyśmy wesołe kolory, miały być pastele, ale skończyło się na trochę mocniejszych. Wszystkie kolorki są od i

Kropeczki robię sondą, zawsze symetryczne, zaczynając od środka- w jednej linii od góry do dołu, później boki, inaczej nie potrafię 🙈 Moja głowa nie pozwala mi robić ich byle gdzie, losowo, u mnie wszystko musi się zgadzać, czasem słyszę, że klientki są zaskoczone, że sprawdzam wszystkie długości i maluję proste linie, ale ja naprawdę nie umiem inaczej 😅 Czy tylko ja tak mam?

13/03/2023

French czy Babyboomer? Która wersja klasyki przemawia do Was bardziej?
Wiele lat zajęło mi opanowanie techniki i dobór produktów do cieniowań. A kiedy już się udało - wycofali mój ulubiony biały 🙈 Znacie to? Ja zawsze mam tego pecha. Krem do twarzy, żel ppd prysznic, maska do włosów, najpiękniejszy na świecie rozświetlacz do makijażu... Każdego z moich ulubieńców wycofano w zeszłym roku 😭
Zapas właśnie się skończył, więc szukam następcy...
Na wierzchu błyszczy delikatnie top z drobinkami od ale w tym świetle jest ledwo dostrzegalny 🤔

08/03/2023

W sobotę lepiłam bałwana w rodzinnym mieście, a dzisiaj malowałam pierwsze kwiatowe zdobienia w tym roku, oby przywołały wiosnę! 🌼 Też nie możecie się jej doczekać?

Przy okazji- już po północy, jest Dzień Kobiet! Wszystkiego najlepszego dla Każdej z Nas!

Sprawdźcie też specjalną, nową kolekcję zakładek u .handmade ❤️

20/02/2023

To miało być ombre bez szaleństw, jeden kolor na kolorowej bazie budującej (Claresa Rubber Base 4), ale przy takiej długości aż prosiło się o przyciemnienie końcówek. Przez to paznokcie wyszły bardziej uniwersalne, a na tym zależy zawsze mojej mamie 🙈 Inaczej pewnie przez najbliższe tygodnie ubierałaby się na różowo/burgundowo 😃 Też macie ten problem, że paznokcie muszą Wam pasować do wszystkiego?
Ombre robię gąbeczką i nie używam do tego hybryd, bo bardzo mało jest takich, które dałyby radę. Kiedyś miesiącami unikałam takich zdobień, aż wreszcie odkryłam, że to nie metoda ani umiejętności są źle tylko produkty! Kolory mieszam sama z kolorów podstawowych, najtrudniej jest kiedy cieniowanie ma być na jednym paznokciu, a na pozostałych jeden kolor, ale dokładnie taki sam jak na tej jednej końcówce... Ale chyba mam to w genach, bo zawsze się udaje 💪🏻 Za to ciężko mi ostatnio znaleźć fajne gąbki, moje ulubione się jakoś zmieniły i "siepią" (czyli sypią 😃) się jak wszystkie inne, ale walczyłam dzielnie! Jak wyszło?

20/02/2023

Walentynki, walentynki i po Walentynkach. Tymczasem jedna z serduszkowych stylizacji łazi po Tatrach razem ze swoją właścicielką (nosicielką? 😂). Kazałam zrobić zdjęcie na tle gór, no i mam 😍
A z tą zielenią to śmieszna sprawa, dostałam ją kiedyś jako kolor niezbyt chodliwy w gratisie, a chwilę później okazało się, że zrobił się modny i przyjął się na stałe 😅 Inaczej pewnie nigdy nie trafiłby do kolekcji, bo: nie jest różowy, burgundowy ani turkusowy i nie ma brokatu, a mi wpadają w oko tylko takie. Beże i czerwienie kupuję pytając wszystkich dookoła "który?", a pozostałe to albo jednorazowe zachcianki albo coś co wypada mieć, bo wszyscy mówią, że jest na topie.
I żeby nie było - to brzmi tak, jakbym miała w kolekcji z 15 lakierów. Nie, nie. Mam ich ponad 400. Widocznie tyle miałam chwilowych zachcianek 🙈🤭
Kiedyś pokażę Wam moje top5, ale ostrzegam- mogą Was zaboleć oczy, jeśli nie jesteście z teamu 🎉💎

15/02/2023

Lubicie frencha? Mi najbardziej podoba się klasyczny, ale u kogoś 🙈 U siebie mogłabym go nosić przez parę dni, później pewnie zasypałabym brokatem 😅 Na szczęście nie ma żadnej zasady zabraniającej tworzenia innych wersji: latem stawiacie na kolorowe końcówki: pastelowe albo neonowe, zimą ciemne, a bliżej sylwestra często brokatowe. Tutaj mamy połączenie czarnego frencha z geometrycznym akcentem, będzie wyglądał ciekawie i w błysku i w macie 🖤

To jak, która opcja jest Waszą ulubioną?

07/02/2023

Kolejna walentynkowa propozycja dla fanek minimalizmu. To trochę zabawne, bo wszyscy wiedzą, że jestem totalną sroką i ociekam brokatem i w makijażu i na paznokciach, ale te jakoś wyjątkowo mi się podobają! Nie lubię też czerwieni na swoich paznokciach, chyba chodzi o odcień skóry - każdy lakier wydaje mi się zbyt pomarańczowy w świetle dziennym, ewentualnie bardziej malinowe wchodzą w grę, natomiast czerwień u kogoś innego: 😍😍😍 Też tak macie?

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Wroclaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Adres


Łubinowa
Wroclaw
52-210